پکیچ ویژه تفاوت زنان و مردان با تخفیف ویژه ...
0

فنگشویی پول – 5 نکته طلایی درباره آن

تاثیر کریستال در فنگشویی پول

اگر به جذب فنگشویی پول اعتقاد دارید از کریستال‌های زرد اتسفاده نمایید. استفاده از کریستال‌هایی که عقیق زرد دارند و یا با چشم ببر تزیین شده‌اند برای دکوراسیون اتاق محل‌کار خود استفاده کنید؛ چرا که به‌شدت در فنگ شویی جذب پول و ثروت کریستال معروف است،که اگر شما بتوانید گوشه‌ی چپ اتاق یا محل‌کار خود را تزئین نمایید صددرصد جذب با ثباتی را مشاهده و تجربه خواهید کرد.

فنگشویی همیشه به‌تاثیر گیاه زنده برای محل زندگی و البته محل‌کار تأکید دارد، استفاده و کاربرد انواع گیاه زنده، سرسبز و خوش‌عطر و حتی استفاده از  گیاهانی که برگ‌پهن دارند، برای جذب ثروت بسیار مناسب هستند.

اهمیت جهت‌ها در فنگشویی پول

شما با استفاده از این فنگشویی ثروت به‌راحتی می‌توانید به هر چه که می‌خواهید در منابع مالی خود دست پیدا کنید، غرب و شرق محیط زندگی شما مهم‌ترین جهت‌ها برای فنگشویی ثروت می‌باشد و شما باید به قرارگیری اجسام و نوع انرژی آن‌ها در این جهت‌ها توجه بیشتری داشته باشید و با به وجود آوردن یک موقعیت عالی باعث گردش انرژی و جذب ثروت به شکل قابل توجهی در محیط کاری خود شوید.

فنگشویی پول و ثروت به افراد تاکید می‌کند که برای موفقیت در کسب و کار خود همیشه به شمال منطقه محل زندگی خود توجه داشته باشند، پس بهتر است به چیدمان این قسمت نیز بی‌توجه نباشید؛ چرا که شما در قسمت شمالی نباید حمام، آشپزخانه و یا انباری را قراردهید.

اما  اگر شما در این کاری نمیتوانید نقشی داشته باشید بهتر است که از عنصر چوب استفاده کنید تا انرژی‌های مخرب را از فضا دور کنید و استفاده از گیاهان زنده به ‌شدت باعث جذب انرژی مثبت در فضا برای جذب ثروت می‌گرد.

اما در قسمت جنوب‌شرقی که باید این قسمت را شما همیشه پاک، تمیز و بدون از هرگونه آلودگی نگهدارید و  از نمادهای خاصی مانند قورباغه‌ی دکوری و یا ماهی قرمز استفاده کنید و اگر به خرید یشم چینی نیز اقدام کنید که صد در صد نتیجه‌ای عالی  را از فنگشویی ثروت مشاهده خواهید کرد.

استفاده و کاربرد عنصر آب را نادیده نگیرید و بی اهمیت ندانید؛ چرا که جذب ثروت با فنگ شویی به واسطه‌ی عنصر آب همیشه نتیجه‌بخش بوده است، پس بهتر است از آب‌نماهای کوچک و انواع آکواریوم در قسمت جنوب‌شرقی محیط خود و خصوص محل‌کار استفاده کنید تا بتوانید از درآمد و کسب‌وکار خود رضایت بالا و قابل توجهی را حاصل کنید.

مرتب نمودن محیط محل‌کار و میز کار

محیط محل‌کار خود را همیشه تمیز و مرتب نگه دارید؛ چرا که همان‌گونه که بسیار در مورد تاثیرات فنگ‌شویی صحبت کرده‌ایم، انباشتگی به‌شدت می‌تواند بر روی عمل‌کرد ذهن انسان تاثیر مخرب بگذارد و به‌همین جهت انباشتگی باعث دغدغه فکری می‌گردد و شما نمی‌توانید انرژی ذهنی خود را آزاد کرده و در آشفتگی ذهن ایده‌پردازی‌ها و خلاقیت‌های بیشتری برای کسب ثروت و بدست آوردن پول را نخواهید توانست لحاظ نمایید. میز کار خود را با وسایل ضروری طراحی نمایی؛ چرا که خلوت بودن میز کار باعث می‌شود تا شما با ذهنی آرام‌تر بتوانید به‌کار خود بپردازید.

چنان‌چه میزکار شما و یا هر وسیله دیگری از یک نوک تیز در ساختار خود استفاده کرده است، سریعاً به تغییر میز و یا وسیله‌ی مورد نظر توجه نشان دهید، که حتی بسیاری از طرح‌های سقف کاذب که طراحی آن به شکل نوک‌تیز مشاهده می‌شود می‌تواند جذب ثروت را با روال کند و حتی قطعی روبه‌رو سازد؛ چرا که نوک‌تیز به عنوان یک نماد مخرب برای بریدگی مورد استفاده قرار می‌گیرد که فنگشویی پول شدیدا به این نکته تاکید می‌کند.

 

از نشستن در روبه‌روی دیوار بپرهیزید

دکوراسیون داخلی محل کار خود را به‌گونه‌ای طراحی کند که مجبور نباشید در مقابل دیوار به کار خود بپردازید؛ چراکه نشستن در روبه‌روی دیوار باعث می‌شود تا ذهن شما نتواند به ایده‌پردازی بپردازد و بررسی مسائل به شکل آزادتری وجود نخواهد داشت، که البته زمانی‌که شما در مقابل دیوار به فعالیت خود بپردازید یک حس خستگی و کسلی ممکن است وجود شما را فرا بگیرد.

 

تعمیرات را در اسرع وقت انجام دهید

سعی کنید شدیداً به موضوع اسراف و اتلاف هر انرژی واکنش نشان دهید، به‌این جهت که چرا که اتلاف انرژی و هدر رفتن آن باعث می‌شود تا شما مجبور به تهیه‌ی یک قطعه‌ی دیگر و یا تعمیرات و یا تعویض شوید به‌همین خاطر هرگونه خرابی و یا تعمیر وسیله‌های مختلف را در اسرع وقت انجام دهید، که هرگونه خرابی باعث می‌شود تا شما مجبور به پرداخت هزینه‌های اضافی و جانبی بسیار زیادی شوید که این‌چنین پس‌انداز شما با اختلال روبه‌رو خواهد شد.

هرنوع چکه‌کردن شیر آب، خرابی لامپ و سیستم روشنایی در محل‌کار و منزل، خرابی‌های جزئی پایه‌های میز و صندلی و هرچیز دیگری را به‌حال خود وانگذارید، که انرژی‌های بسیار بد و آسیب‌زایی را در محیط به جریان می‌اندازند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *