پکیچ ویژه تفاوت زنان و مردان با تخفیف ویژه ...
0

دوره های فنگ شویی – چرا باید در آن‌ها شرکت کنیم؟

چرا باید در دوره های فنگ شویی شرکت کنیم؟

فنگ شویی یکی از ارکان اصلی رسیدن به موفقیت است. اگر بخواهید موفق شوید بهتر است از اصول فنگشویی در زندگی تان استفاده کنید. فنگ شویی فلسفه ای قدیم برای چین باستان است که به استفاده از انرژی اهمیت زیادی می‌دهد. اگر بتوانید انرژی‌های زندگی تان را با توجه به فنگشویی هماهنگ کنید می‌توانید نه تنها در کار، پولسازی موفق، خوشحال، شاد و خندان باشید؛ بلکه می‌توانید در زندگی شخصی و احساساتان هم موفق باشید.

 

فنگ شویی تعادل را به شما بر می‌گرداند

هر چیزی متعادل باشد خوب است؛ شادی، غم، خوشحالی و مهربانی، هر چیزی که در این زندگی روی حد تعادل باشد به شما کمک کرده تا بتوانید نرمال زندگی کنید و در مسیر موفقیت قدم بگذارید. فنگشویی اصولی دارد که اگر آن را رعایت کنید انرژی‌های زندگیتان را به تعادل بر می‌گرداند. انرژی یا همان چی در زندگی شما روی روحیه تان، اعصاب تان، روان تان، زندگی تان و حتی میزان درآمدتان تاثیر دارد؛ در نتیجه شما باید بتوانید خودتان را در تعادل نگه دارید.

 

رنگ شناسی را می‌آموزید

زمانی که در دوره های فنگ شویی شرکت کنید؛ یاد می‌گیرید که هر رنگی برای چه چیزی است. به عنوان مثال رنگ قرمز در فنگشویی برای ثروت به کار می‌رود. رنگ بنفش در فنگ شویی باید با ملایمت به کار رود. این رنگ تناژ خیلی قوی دارد؛ از این رو جنبش آن زیاد است. رنگ بنفش معنویت بالایی دارد و با مرکز انرژی بدن در ارتباط است. همچنین استفاده از رنگ صورتی در فنگشویی باعث ایجاد تغییر در انرژی می‌شود. صورتی رنگ عشق است و از این رو تاثیر آرامش بخشی روی رفتار و قلب دیگران دارد.

 

نحوه استفاده از وسایل یاد می‌گیرید

در فنگشویی علاقه زیادی به استفاده از وسایل نوک تیز و شکننده وجود ندارد. شما باید در فنگ شویی از وسایل گرد مثل میز غذاخوری گرد به کار ببرید تا بتوانید به راحتی با آن ارتباط برقرار کنید. همچنین فنگشویی به شما پیشنهاد می‌کند تا از وسایل کهنه و شکننده استفاده نکنید یا آن‌ها را دور بیاندازید و یا آن‌ها تعمیر و ترمیم کنید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *