پکیچ ویژه تفاوت زنان و مردان با تخفیف ویژه ...
0

فنگشویی – 3 نکته کاربردی برای جذب پول بیشتر

فنگشویی مرتبط با جذب ثروت

نام فنگشویی کیف پول را احتمالاً زیاد شنیده‌اید؛ چرا که جذب ثروت و به‌دست‌آوری پول و ثروت همیشه برای عموم مردم در اولویت و ارجحیت قرار دارد. قدرت ذهن انسان باعث می‌گردد که شما هرچیزی را به‌راحتی بدست آورید  به‌این دلیل که فنگ‌شویی در ابتدا به شما این نکته را یادآوری می‌کند که بهتر است به کیف‌پول خود اهمیت دهید؛ چراکه کیف پول یک منبع اولیه برای جمع‌آوری پول و ثروت می‌باشد که همیشه این قدرت را دارد، که باعث جذب ثروت گردد و باتوجه به‌تنوع بالایی که در کیفیت،طرح، رنگ‌بندی و ساخت انواع کیف پول وجود دارد، باید به این نکته توجه نمایید که تا چه حد کیف‌پول جزء لوازم مهم و کاربردی می‌باشد و اهمیت این وسیله برای افراد به نباید کم باشد.

 

کیف پول مرتبی داشته باشید

در فنگشویی کیف پول این نکته را یادآور می‌شوم که سعی کنید از کیف پول‌های مرتب با رنگ‌های خاص و شیک  استفاده کنید و هرگونه انباشتگی به هم‌ریختگی فضای داخل کیف‌پول را امری بسیار جدی و مهم در نظر بگیرید؛ چرا که انباشتگی باعث خواهد شد تا شما انرژی منفی را به ذهن خود به‌صورت ناخودآگاه منتقل کنید و این‌گونه از نظر مالی دچار مشکل می‌شوید چرا که چرخه‌ی انرژی را به‌صورت راکت نگه داشته‌‌اید و این‌چنین ذهن شما تصور می‌کند که نمی‌تواند توانایی‌های خود را به‌کار گیرد.

برخی از افراد ممکن است که اهمیت کیف پول را جدی نگیرند و به‌همین دلیل در انتخاب کیف پول خود جدیت خاصی را دنبال نکرده و سبک خاصی را مهم ندانند.

اما انسان عاقل به‌خوبی می‌داند که دنیا و ساختار جهان به‌گونه‌ای است که هر چیزی به چیز دیگر مرتبط است و تاثیرپذیری اولین و مهم‌ترین ویژگی سبک زندگی انسان در محیطزندگی او می‌باشد که با آن سر و کار دارد.

به‌هیچ عنوان از پول‌های کهنه و حتی کثیف در کیف پول خود استفاده نکنید؛ چرا که قطعا باعث انرژی منفی می‌شوند و راه‌های جذب ثروت را برای شما بسیار راحت مسدود می‌کنند، سعی کنید کیف‌پول را همیشه نو و مرتب نگه‌داری کنید و در حد چند اسکناس درون آن غافل نشوید؛ چرا که این‌کار باعث برکت کیف پول شما می‌شود و یک راه عالی برای جذب ثروت به‌شمار می‌آید.

اگر در انتخاب رنگ کارت‌بانکی خود حق انتخاب دارید، فنگشویی برای جذب ثروت و پول به شما توصیه می‌کند تا از رنگ قرمز استفاده کنید؛ چرا که این رنگ قدرتمند می‌تواند باعث جذب بالا ثروت و یک چرخش صحیح مالی گردد.

اهمیت رنگ کیفی پول برای جذب ثروت

کیف پول‌هایی را در سایز و رنگ متناسب انتخاب کنید و عمدتاً رنگ‌های تیره مانند قهوه‌ای سوخته و مشکی رنگ‎های با ابهتی هستند، که به‌واسطه‌ی ساختار خاص خود در روانشناسی رنگ‌ها باعث ثبات و جذب ثروت از دیدگاه فنگشویی می‌شود، کیف پول‌های آبی رنگ، مشکی، سبز و طیف رنگی این‌چنینی باعث جذب پول و ثروت از نظر فنگشویی می‌شود اما سعی کنید از رنگ‌های طوسی، سفید، قرمز برای انتخاب کیف پول استفاده نکنید؛  چراکه در فنگ شویی این نوع رنگ‌ها را برای جذب ثروت مناسب نمی‌داند.  و سعی کنید کیف پول خود را به‌عنوان یک همراه همیشگی با خود حمل نمایید؛ چراکه این‌گونه می‌توانید یک ارتباط ذهنی قوی با کیف پول خود برقرار نمایید، که در فنگشویی برای جذب ثروت یک نکته‌ی بسیار کاربردی شناخته شده است.

 

پاکسازی کیف پول در دیدگاه فنگشویی

فنگشویی به پاکسازی و رفع آلودگی شدیداً تاکید دارد و به‌همین‌خاطر سعی کنید آخر هفته را به‌گردگیری و پاکسازی کیف‌پول خود اختصاص دهید؛ چرا که این‌گونه چرخش انرژی با کیفیت بهتر و متعادتری در فنگشویی ثروت مورد توجه قرار می‌گیرد. سعی کنید مقداری سکه  را همیشه  درون کیف پول خود نگهداری نمایید و همیشه به عنوان یک نماد برای جذب پول و ثروت به آن فکر کنید و در صورت دیدن هرنوع پارگی، تغییر رنگ و یا هر موردی این‌چنینی که به کهنگی کیف پول شما اشاره می‌کند، سریعاً به‌تعویض کیف پول فکر کنید به این دلیل که چرخش انرژی به‌صورت بسیار کند و حتی راکد انجام می‌شود. فنگشویی که به‌تعادل و هماهنگ‌سازی هر چیزی در چیدمان محیط معروف است، برای جذب ثروت توصیه می‌کند که حتی اندازه‌ای مناسب را برای خرید کیف پول در نظر بگیرید؛ چراکه چیدمان وسایل کوچک و درون داخل کیف پول را اگر با نظم خاصی در نظر نگیرید، صددرصد باعث انباشتگی خواهد شد و همان‌گونه که فنگشویی بسیار تأکید دارد چه برای کیف پول و چه برای محیط و یا هر مورد دیگری همیشه نظم اولویت بالایی دارد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *