پکیچ ویژه تفاوت زنان و مردان با تخفیف ویژه ...
0

کوچینگ در دکور

کوچینگ در دکور برای کسانی که می‌خواهند طراح دکوراسیون باشند بسیار اهمیت دارد. به عنوان مثال چیدمان فضا بدون شک از اهمیت بالایی برخوردار است اما ُبعد روحی‌و‌روانی فضا از نکات مهم‌تری محسوب می‌شود چرا که سطح کیفی کار را بالا برده و باعث می‌شود که افراد احساس بهتری در محیط خود داشته باشندو  بدون شک اگر روند کار کوچینگ با هدفمندی خاصی دنبال شود نقاط قوت دکوراسیون داخلی به راحتی مشخص خواهد شد و این‌گونه افراد با حس تعهد و هم‌چنین مسئولیت‌پذیری بیشتر و بالاتری که در کار خود دارند با ساختار متفاوت آن به دقت بیشتری خواهند رسید و به این‌شکل است که بهره‌وری بالاتری در انتظار محیط خواهد بود.

 

دوری از آشفتگی‌ذهن

همه‌ی ما به خوبی می‌دانیم که برخی اوقات این سوال پیش می‌آید که باید دقیقا الان چه کاری انجام دهیم؟ کوچینگ در دکور به شما می‌گوید این‌چه‌کاری انجام دادن ذهن آدم را با نوع آشفتگی روبه‌رو می‌کند که باید انسان با توجه به آموزش‌ها و یادگیری‌هایی که فراگرفته است یک جهت‌دهی درست و منطقی در ذهن خود ایجاد کند تا بتواند به هدف و نوع کار خود نزدیک‌تر شود. در این‌صورت طراحی داخلی با شایستگی‌های بیشتری همراه خواهد شد و به‌خاطر ظهور مهارت‌ها، نتیجه‌ی آموزش‌هایی که فراگرفته است  و خلاقیت‌هایی که بدان دست یافته است حرف‌های زیادی برای گفتن خواهد داشت و بدین‌ترتیب به راحتی خواهد توانست انتظارات افراد را برای سازماندهی فضایی که در ذهن خود به آن فکر می‌کنند را  نزدیک‌تر کند.

 

اهمیت همدلی

توجه بسیاری داشته باشید که همیشه افرادی هستند که مشاوره و تخصص بیشتری دارند و هنگام صحبت با آن‌ها می‌توان همدلی را به‌خوبی احساس کرد و به این‌صورت  انگیزه‌ی انسان بسیار بالا می‌رود، به‌همین‌خاطر برای طراحی داخلی انسان اگر با انگیزه و هدف بیشتر به کار خود نگاه کند بدون شک طراحی معقولانه‌تر و با احساس‌تری را ارائه خواهد داد.

 

تأثیر اعتماد به‌کار

احساس اعتماد‌ به کار چیزی است که نباید آن را نادیده گرفت چرا که به واسطه‌ی همین حس انسان با اعتماد‌به‌نفس بیشتری به چیدمان دکوراسیون ادامه می‌دهد و با تکیه به استعدادها و توانمندی‌های خود با قدرت بیشتری نکات و فاکتورهای موجود در کار را رعایت می‌کنند و دستاوردهای خوبی به واسطه‌ی تشویق و ترغیب دیگران در کار به وجود می‌آید و هنگامی‌که متوجه سطح ارزشمند کیفی کار خود شوند با ثبات بیشتری کار خود را به‌پایان می‌رسانند.

 

دوری از فشار ذهنی

عموماً کوچینگ به شما این حس را منتقل می‌کند که در کار خود از هر نوع فشار ذهنی و جسمی بدون شک خود را دور نمایید تا بتوانید عملکرد بهتری را در کسب رضایت مشتری و یا طراحی داخلی منزل و یا محل کار خود داشته باشد؛ چراکه تقسیم کار باعث حس مسئولیت‌پذیری بیشتر اگر به‌صورت تیمی کار می‌کنید می‌باشد و این‌گونه تمام استعداد‌ها و ایده‌ها می‌توانند با یک‌دیگر اطلاق شود و نتیجه‌ی بسیار عالی را نیز پدید آورد، دکوراسیون داخلی حساسیت ویژه‌ای را می‌طلبد  به‌این‌دلیل که باید از یک رنگ‌بندی خاص و سبک‌های متفاوت استفاده نمود و اگر تجربه و دانش با یک‌دیگر همراه نباشند شاید به فرایندی از شکست و نرسیدن به نتیجه‌ی دلخواه منجر گردد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *