پکیچ ویژه تفاوت زنان و مردان با تخفیف ویژه ...
0

کاسه تبتی یا کاسه آوازه خوان

کاسه تبتی یا کاسه آوازه خوان

کاسه تبتی یا کاسه آوازه خوان

کاسه تبتی یا کاسه آوازه خوان که در فنگشویی بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد تاثیر زیادی در از بین رفتن استرس و درمان فیزیکی دارد زمانی‌که به صدای کاسه تبتی هوش کنید افزایش خلاقیت و ذهن شما آرام‌تر می‌شود.

حتی درصورتی‌که فقط کاسه آوازه خوان یا کاسه تبتی را به محل دردی که از بدنتان نزدیک نمایید به ‌تدریج حس می‌کنید که ما در حال از بین رفتن است کاسه آوازه خوان که به آن کاسه مرتعش هم می‌گویند یک موسیقی اسرارآمیزی جادویی تولید می‌کند که شبیه بزنگ است حتی در افسانه‌های قدیمی هم بکار گرفته می‌شده است.

در تولید و ساخت کاسه تبتی قدیمی از عناصری مانند شهاب‌سنگ به کار می‌گرفتند ابعاد این کاسه‌ها بین سه سال تا بیست سانت است اما در معابد بودایی و در جاهایی که به‌صورت تخصصی از فنگ شویی برای زندگی بهتر استفاده می‌کنند کاسه‌ها به قطر دهانه یک متر هم می‌رسد کاسه‌هایی که در حال حاضر ساخته می‌شود عموماً از مس و قلع تولید گردیده و کیفیت بالایی دارند در مورد کاسه تبتی باید به مواردی بیشتری هم اشاره کنیم.

 

مزایای کاسه تبتی یا کاسه آوازه خوان

یکی از بزرگ ترین مزایای این کاسه  جادویی این است که به‌مرور زمان افسردگی و دغدغه‌های فکری را از بین می‌برد همان‌ طور که می‌دانید؛ مشکلات فکری اولین سد در برابر موفقیت هستند. زمانی‌ که فردی می‌خواهد موفق شود اگر مسائل و مشکلات ذهنی داشته باشد و برنامه‌ ریزی‌های غلط انجام دهد؛ همه نتایجش خراب و بی اثر خواهد شد همچنین کاسه تبتی در متابولیسم بدن تنظیم کردن چاکراه های بدن و همین‌طور تنظیم کردن امواج و انرژی‌های اطراف که بسیار در جذب اتفاقات زندگی ما تاثیر دارند هم نقش مهمی ایفا می‌کند اگر شما بتوانید از کاسه تبتی درست استفاده کنیم خیلی از مشکلات و ناراحتی‌هایی که قبلاً با آن مواجه بودید را نخواهید داشت.

 

کاسه تبتی یا کاسه آوازه خوان و ارتباط آن با یوگا

همان‌طور که می‌دانید یوگا ورزشی است که به‌صورت مستقیم با جسم و ذهن ارتباط دارد خیلی از افراد در سراسر جهان یوگا تمرین می‌کنند تمرینات یوگا به صورتی است که توانایی بدن را از نظر جسمی و روحی افزایش می‌دهد.

یوگا منشأش هند باستان است و یکی از مکاتب شش‌گانه فلسفه هندوئیسم می‌باشد یوگا به مجموعه‌ای از فعالیت‌های جسمی و روحی می‌گوید که باعث می‌شود تا افراد از نظر ذهنی به آرامش برسد همچنین رژیم غذایی در یوگا تعریف‌شده است که افرادی که پیرو آن هستند و یوگا را به‌صورت تخصصی تمرین می‌کنند آن را رعایت می‌کنند.

اما کاسه تبتی یا کاسه آوازه‌خوان با یوگا چه ارتباطی دارد درحال‌حاضر کاسه تبتی به یکی از ملزومات ورزش یوگا تبدیل‌شده و کسانی که در این حوزه تمرین می‌کنند برای افزایش تمرکز و بهبود فعالیت‌های ذهنشان آن را به کار می‌برند.

عموماً در یوگا نخست و انتهای کلاس از کاسه آوازه خوان استفاده می‌کنند و آن را به ارتعاش درمی‌آورد تا فرکانس افرادی که در آن‌جا حضور دارند و به تمرین پرداختند با بازدهی کلاس بیشتر شود و همین‌طور بتوانند تا در زمینه آرامش ذهنی و فکریشان بهتر عمل کند درنتیجه می‌توانیم بگوییم که کاسه تبتی یا کاسه آوازه خوان به جزئی از فلسفه‌های آرام‌بخش و تمرینات آرام‌بخش تبدیل‌شده است که از آن به‌وفور استفاده می‌شود.

نکته: اگر بخواهید کارایی کاسه تبتی در جنبه های دیگر را یاد بگیرید حتما باید در دوره های تخصصی آموزش کاسه تبتی و فنگشویی شرکت کنید؛ در این دوره ها همه این موارد به شما آموزش داده می شوند اگر خودتان بدون یادگیری قبلی از کاسه استفاده نادرست کنید تاثیرات منفی برای شما خواهد داشت؛ پس حتما در آموزش آن شرکت کرده و درباره اش اطلاعات کامل توسط اساتید با تجربه به دست آورید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *