پکیچ ویژه تفاوت زنان و مردان با تخفیف ویژه ...
0

کاسه تبتی و دو عنصر مهم در آن

کاسه تبتی و عناصر مهم آن

کاسه تبتی و عناصر مهم در آن

کاسه تبتی به یکی از کاسه های جادویی؛ اما کاربردی تبدیل شده است. کار کردن با آن نیاز به آموزش دارد اما همان را بدانید که از یک کاسه و آلتی تشکیل شده که شما با نواختن آن می توانید تغییرات شگفتی در اطراف و انرژی هایتان ایجاد کنید. کاسه تبتی به خصوص در فنگشویی به کار می رود و تا حد زیادی رابطه مستقیمی با آن دارد و خیلی از اصول فنگ شویی را می توان با آن اجرا کرد. دو عنصر در کاسه تبتی و ساخت آن اهمیت دارد. طلا و نقره در ادامه به اهمیت هر یک خواهیم پرداخت.

طلا

طلا که بدون شک از جمله مهم ترین و مورد علاقه ترین فلزهایی است که مورد توجه خانم ها می باشد، در  کاسه تبتی نیز یک فلز بسیار مهم قلمداد می شود و استفاده از طلا برای رفع استرس و همچنین القای اعتماد به نفس نقش بسیار مهمی دارد؛ چرا که طلا به راحتی می تواند از لحاظ کیفی و عاطفی رفاه قابل توجهی را برای شما به وجود آورد و بسیاری از فشارهای روانی را از روی دوش شما بردارد. اصولاً استفاده از طلا را برای عملکرد بهتر سیستم ایمنی بدن نیز یکی از فلز های بسیار خاص و کاربردی عنوان می‌کنند که شما می توانید در طب سنتی و سوزنی از مزایای خاص انواع طلا نیز مطمئن شوید  و به همین دلیل در ساخت کاسه تبتی از طلا به عنوان یک فلز اصلی استفاده می شود.

 

کاسه تبتی و دو عنصر مهم در آن

 

نقره

استفاده از نقره می تواند گردش خون را در بدن به راحتی تنظیم کند و بدین شکل یک حالت آرامش خاطر بالایی را برای افراد به وجود آورد و تا حدودی می توان استفاده از فلز نقره را به واسطه عملکرد خاصی که دارد برای فشار خون بالا مناسب دانست. برای حفظ سلامتی نقره یکی از فلز های بسیار مهم به شمار می آید؛ چراکه که می تواند به راحتی انواع بیماری را از انسان دور کند و هم چنین به واسطه ضد باکتری بودن این فلز نقش ضد عفونی کننده نیز دارد،  استفاده از فلز نقره در ترکیبات کاسه تبتی به واسطه ارتعاش و صدای آن برای ایجاد آرامش ذهنی افراد می باشد. حال که با خواص هر کدام از فلزهای به کار رفته در ترکیبات کاسه تبتی آشنا شده اید به‌خوبی به قدرت بی نظیر این کاسه اعتقاد پیدا می کنید؛ چرا که پاکسازی فضا به واسطه قدرت هر کدام از این فلز ها به راحتی و به شکل آسان انجام می شود و توجه داشته باشید خواص کاسه تبتی آن‌ چنان هم جادویی نیست چراکه خداوند برای خلقت هر چیزی فایده خاصی را بنا کرده است، که ما انسان‌ها با هوش و ذکاوت خود باید از آن به بهترین شکل ممکن استفاده کنیم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *