پکیچ ویژه تفاوت زنان و مردان با تخفیف ویژه ...
0

کاسه تبتی اصل و اورجینال

کاسه تبتی اصل و اورجینال چه ویژگی هایی دارد؟

فنگ شویی به افراد توصیه می کند که برای استفاده و خرید کاسه تبتی سعی کنید از کاسه های تبتی اصل و کاملاً اورجینال استفاده کنید؛ چرا که تنها خاصیت کاسه تبتی به ترکیبات فلزی آن می باشد، فلز های خاص و ارزشمندی مانند:

مس، آهن، نیکل، برنج، قلع، طلا و نقره که هرکدام باعث می‌شود تا بهترین کارایی را از کاسه تبتی انتظار داشته باشید.

 

·       عنصر مس

همان گونه شاید بدانید مس یکی از عناصر بسیار مهم می باشد که نبود و کبود آن در بدن می تواند مشکلات بسیاری زیادی را به وجود آورد، شما در بسیاری از غذاهای خود به راحتی از مس استفاده می‌کنید، مانند غلات و بسیاری از غذاهای دریایی که هرکدام به شکل خاصی جذب بدن می شود.

خواص مس جز خواص اثبات شده است، بدین شکل که شما میتوانید به عنوان یک محرکبرای مغز از مس استفاده کنید؛ چرا که حتی برای تولید انرژی و تقویت آن عنصر مس همیشه حرفی برای گفتن دارد، به همین خاطر است که استفاده از عنصر مس در ترکیبات فلز کاسه تبتی در ارتعاش و صدای آن بسیار تأثیر گذار است.

 

·       آهن

برای ساخت دو پروتئین هموگلوبین و میوگلوبین آهن نقش بسیار مهمی در بدن دارد و اصولاً کمبود آهن در بدن به راحتی می تواند به انسان احساس بی حوصلگی و خستگی مداوم و کمبود انرژی شدیدی را القا کند و به راحتی تنظیم دمای بدن به واسطه نبود آهن به هم میریزد به همین دلیل است، که نبود فلز آهن در ترکیبات کاسه تبتی باعث اختلال در کارکرد اصلی این کاسه و فواید آن می شود.

 

·       نیکل

نیکل به راحتی می تواند در مقابل انواع انرژی های مغناطیسی و الکترونیکی مقاومت و دوام بالایی از خود نشان دهد و به همین خاطر است که نقش آن در زندگی بسیار کلیدی عنوان می‌شود و استفاده از نیکل نیز ترکیبات فلز کاسه تبتی یکی از مهمترین ها به شمار می آید.

 

·       برنج

استفاده از فلز برنج در کاسه تبتی به دلیل خاصیت میکروب کشی قوی این فلز می باشد و اگر دقت کنید در بسیاری از دستگاه فلزی بیمارستانی از فلز برنج برای خاصیت میکروب کشی آن استفاده می‌شود.

 

 

·       قلع

برای جلوگیری از زنگ زدگی کاسه تبتی استفاده از فلز قلع ضروری می باشد و همان گونه که می‌دانید اکسید مس که به واسطه حرارت به وجود می‌آید، یک ماده سمی خاص را تولید می‌کند که با استفاده از قلع می‌توان این نوع ماده سمی را به راحتی از بین برد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *