پکیچ ویژه تفاوت زنان و مردان با تخفیف ویژه ...
0

کاربرد های فنگ شویی

کاربرد های فنگ شویی

کاربرد های فنگ شویی مختص به یک حرفه یا یک کار نیست؛ بلکه پیش از هر چیزی به استفاده درست از انرژی تاکید دارد. فنگشویی درب های بزرگ انرژی را در فضای زندگی شما باز می کند تا با استفاده از آن ها قوی تر و آرام تر باشید. انجام این کارها هم به تقویت انرژی کمک کرده و هم خود شما را کمک می کند. اگر بخواهید شاد و سلامت باشید باید فضای اطراف خود را با انرژی های مثبت پر کنید. فضایی شما در آن هستید باید سرشار از انرژی باشد؛ انرژی که شما دوست دارید را در این فضا جذب می کنید و اتفاقات هم سنگ با آن رخ می دهد.

به عبارتی دیگر فنگ شویی علمی است که با آن می توانیم بیاموزیم تا چطور از اشیا در فضاهای مختلف استفاده کنیم تا انرژی را در تعادل بیاوریم.

 

فنگ شویی ذهن

بی شک همه افراد می دانند که ذهن ابزاری است که با استفاده از آن با خود درونی تان ارتباط بر قرار می کنید. ذهن شما افکار شما را می سازند، افکار شما روزتان را می سازند و روزتان آینده شما را می سازند. پس در نتیجه تا این اندازه رابطه شما با ذهن تان اهمیت دارد. شما در دنیایی زندگی می کنید که هر لحظه افکار بهم ریخته ممکن است به آن حمله کنند و آرامش شما را بهم بریزند.

فنگ شویی به شما کمک می کند تا با استفاده از چند تکنیک کوچک و چیدمان درست وسایل و اشیا بتوانید ذهن خودتان را هماهنگ کنید و انرژی های درست به کار ببرید. استفاده از عناصر منشا طبیعت مثل گل، مثل آبنما و… خیلی در آرامش شما تاثیر دارند.

 

فنگ شویی ثروت

فنگشویی ثروت خودش یک علم خیلی مهم در فنگ شویی است. خیلی از کسانی که به دنبال استفاده از مفاهیم و منابع فنگشویی هستند به دلیل فنگ شویی ثروت است تا بتوانند درآمد خود را افزایش دهند و از طریق کسب ثروت بیشتر امنیت مالی داشته باشند. فنگشویی برای انرژی ثروت راهکارهایی دارد. استفاده از سکه های فنگ شویی در بخشی از خانه به شما کمک می کند تا پول وارد زندگی تان شوند و رونق مالی داشته باشید.

 

فنگ شویی عشق و ازدواج

اگر به دنبا ل عشق زندگی خودتان هستید، کسی بتوانید زندگی خوبی با آن داشته باشید و در ازدواج موفقیت آمیز عمل کنید. فنگ شویی برای شما گزینه خوبی است. همان طور که می دانید درصد زیادی از موفقیت در زندگی به ازدواج بستگی دارد، اگر شما شریک زندگی، همراه و دوست خوبی داشته باشید، راحت تر از کسی که درگیری های خانوادگی دارد به موفقیت می رسید، فنگ شویی انرژی را در زندگی شما جاری می کند و به شما کمک می کند تا بتوانید با استفاده از عشق درست، ازدواج مناسب کنید و زندگی با همدلی داشته باشید. فنگشویی فلسفه ایست که در تمام جنبه ها تاثیر دارد؛ به همین دلیل به شما پیشنهاد می شود تا بتوانید از فنگشویی استفاده زیادی ببرید.

 

دوره آموزش فنگ شویی

اگر بخواهید که تمام و کمال فنگشویی را درست و بدون حاشیه یاد بگیرید من به شما پیشنهاد می دهم تا دوره فنگ شویی را شرکت کنید. فنگ شویی آنلاین همه نکات را به شما یاد می‌ دهد تا بتوانید بدون شرکت در کلاس های فیزیکی فنگشویی فشرده و خسته کنند، جز به جز فنگشویی را یاد بگیرید و آن را در زندگی خودتان اجرا کنید. یادگیری این علم به تنهایی مهم نیست؛ بلکه اجرا کردن آن در زندگی تاثیرات خیلی زیادی خواهد داشت و از معجزات فنگشویی به شما خواهد رفت.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *