پکیچ ویژه تفاوت زنان و مردان با تخفیف ویژه ...
0

چند قانون اساسی فنگ شویی

چند قانون اساسی فنگ شویی

فنگ شویی نامیست که اگر به قوانین و فسلفه های چین قدیم علاقه داشته باشید؛ حتما نام آن را شنیده اید. فنگشویی تنها به یک مکان و یا یک زمان خاص تعلق ندارد؛ بلکه آن را در تمام جوانب زندگی تان می توانید اجرا کنید. فنگشویی یک سری قوانین دارد که برخی از آن ها از سایرین مهم تر است؛ اگر بتوانید این چند قانون اساسی فنگ شویی را رعایت کنید؛ به راحتی و آسانی می توانید خانه و یا محل کاری مناسب با قوانین فنگشویی داشته باشید. در این مقاله قصد داریم با این یک سری قوانین آشنا شویم پس با وبلاگ مهشید رئیسی همراه باشید.

 

فنگ شویی برای مبل

در حال حاضر در هر خانه ای بروید مبل را خواهید دید؛ مبل هم برای استراحت کارایی دارد و هم در طراحی دکوراسیون داخلی خیلی مهم است؛ طوری که امروزه سایر اجزای خانه را با مبلمان داخلی ست و هماهنگ انتخاب می کنند. برای مبلمان فنگ شویی یک سری اصولی دارد. مبلمان باید طوری چیده بشوند که به راحتی با افراد ارتباط برقرار کنند؛ فقط زیبایی ظاهری نداشته باشند. زمانی که مبل را می چینید باید پایه مبل را فقط روی فرش بگذارید.

 

آشپزخانه و فنگ شویی

حتی اگر بخواهیم فنگشویی را هم در نظر نگیریم، اشپزخانه قلب خانه است. زمانی که شما وارد خانه می شوید برای غذا خوردن به آن جا می روید. فنگشویی علاقه زیادی به آشپزخانه های تر تمیز دارد. اگر بخواهید انرژی را در خانه جاری کنید باید در آشپزخانه از ظروف شکسته، ظروف آسیب پذیر، میوه خراب و …. دوری کنید؛ آن ها را بریزید بره تا آشپزخانه شما نفس بکشد. هیچ مزیتی در نگه داشتن وسایل خراب و شکسته نیست.

 

جذب پول با رنگ قرمز

قرمز در فنگ شویی نماد ثروت است. هر فردی در زندگی برای این که رفاه داشته باشد باید پول در بیاورد. برخی از افراد درآمدهای افسانه ای دارند در صورتی که برخی دیگر باید ساعات زیادی از روز را کار کنند تا بتوانند درآمد معمولی داشته باشند. اگر می خواهید جزء دسته افرادی باشید که درآمد خوبی دارید؛ به رنگ قرمز اهمیت دهید.

 

هارمونی اتاق کودک

به اتاق خواب خیلی اهمیت دهید چون شما زمانی که می خواهید استراحت کنید را داخل آن طی می کنید؛ اتاق خواب شما و به خصوص اتاق خواب کودک باید اهمیت زیادی داشته باشد. برای اتاق خواب کودکان از طرح و رنگ شاد و کودکانه استفاده کنید؛ طوری که هارمونی هم داشته باشد.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *