پکیچ ویژه تفاوت زنان و مردان با تخفیف ویژه ...
0

نکات مهم فنگشویی – 4 مورد مهم

نکات مهم فنگشویی

برای بسیاری از افراد ممکن است به هر دلیل این سوال پیش بیاید که فنگ شویی و کارایی آن واقعاً در چه حد در زندگی ما تاثیر گذار است، که در جواب این عزیزان باید اینگونه پاسخ دهیم، زمانی که به طور صحیح تمامی وسایل پیرامون را مورد استفاده قرار دهید ناخودآگاه از لحاظ درونی تاثیرات آن را احساس خواهید کرد؛ چرا که فنگشویی یک حس درونی را به انسان انتقال می دهد.

رعایت بهداشت مهمترین نکته

به عنوان مثال زمانی که شما کفش های خود را جلوی درب ورودی پخش و شلخته رها می کنید، اگر دقت کنید علاوه بر بوی بسیار ناخوشایندی که در فضای منزل می پیچد، از نظر ظاهری از همان بدو ورود به منزل شما انرژی و احساس بدی را به افرادی که قصد وارد شدن به منزل را دارند القا می کند، و همین احساس سرشته بسیاری از مشکلات است.

 

ایجاد نظم

در نکات مهم فنگشویی، بدون شک شلختگی و نامنظمی برای هیچ یک از افراد باهر توجیه و بهانه خصلت قشنگی نیست، که فنگشویی شدیداً بر روی این مورد تاکید دارد، پس بهتر است حداقل این کار بسیار ساده را در زندگی خود اجرایی کنید مثلا عطر و ادکلن مناسب بزنید؛ چرا که قرار دادن کفش در جاکفشی و یا به صورت مرتب قرار دادن در جلوی درب ورودی به هیچ عنوان کار سختی نیست، اما انرژی بد را خواهید توانست از محیط خود به راحتی دور کنید.

 

بهداشت حمام و توالت

اما اگر بخواهیم که به یک مسئله کوچک دیگر در نکات مهم فنگشویی اشاره کنیم، به راحتی می توان توجه به قرار دادن مسواک در محیط توالت و حمام را  مدنظر بگیریم، به این جهت که از نظر بهداشتی قرار دادن مسواک در فضای توالت و یا حمام به هیچ عنوان کار درست و بهداشتی قلمداد نمی شود؛ چرا که انواع باکتری و انواع میکروب به راحتی می تواند برای مسواک آلودگی های وسیعی  را ایجاد کند و اینگونه از لحاظ بهداشتی سلامتی شما با خطر روبرو می شود.

استفاده گیاهان پهن

این دو مورد در نکات مهم فنگشویی نه تنها دو مورد بسیار کوچک از از لحاظ بهداشتی و تاکید فنگ شویی بر روی آن بود، که برای شما شمردیم. اما اگر قصد داشته باشید که به عناصر دیگر توجه کنید باید به خاطر داشته باشید که برای جذب ثروت و پول باید همیشه در محیط کار و منزل خود از گیاهان خاصی که برگ پهن دارند استفاده کنید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *