برای اطلاع از جدیدترین دوره ها به صفحه اینستاگرامی ما مراجعه کنید = mahshid.reissi
0

لوازم آرایشی و دکوراسیون

لوازم آرایشی و دکوراسیون

با توجه به این‌که لوازم آرایشی هر روز و به‌صورت روزانه توسط خانم‌ها بکار می‌رود اما با داشتن یک آرایش بی‌عیب‌ونقص باید بتوانید که با هر لوازم آرایشی آشنا شوید و خیلی ساده و رخت از آن استفاده کنید همین‌طور از نظر اقتصادی و با توجه به گران‌قیمت بودن لوازم آرایش و وجود برندهای مختلف و محصولات آرایشی شما بهتر است که در حال حاضر با کاربرد مدل‌های لوازم آرایشی آشنا شوید و با توجه به آن لیستی از لوازم آرایش مورد نیازتان تهیه کنید و طبق آن خرید نمایید تا بعدها با کیفی پر از لوازم آرایش که مورد نیازتان نیستند مواجه نشوید محصولات زیبایی و آرایشی انواع گوناگونی دارند که در هر جای صورت مورد استفاده قرار می‌گیرند و شما را با هر کدام از آن‌ها می‌خواهیم آشنا کنیم و انواع لوازم آرایشی صورت درحال حاضر می‌توان به بخش‌های گوناگونی تقسیم می‌شود که در ادامه می‌خواهیم یکسری از آن‌ها را به شما معرفی کنیم تا خیلی به کارتان بیایند و قابلیت استفاده داشته باشند.

اما کاربرد آن در دکوراسیون چیست؟ دکوراسیون را می توان مانند لوازم آرایشی ترکیبی از رنگ ها و مدل ها دانست اگر بتوانید همان طور که برای لوازم آرایشی حساسیت نشان می دهید همان اندازه به ترکیب و چیدمان دکور هم حساس باشد خیلی روی محیط شما تاثیر دارد.

 

فاندیشن

اولین لوازم آرایشی که می‌خواهیم به شما معرفی کنیم فان نیشن است که سبب می‌شود تا پوست شما بی‌عیب‌ونقص باشد این محصول رنگ پوست شما را یکدست کرده و هرگونه لکه پوستی و تغییر رنگ را روی آن پنهان می‌کند مهم‌ترین ویژگی فان دی ش که باید در نظر گرفته شود پوشش‌دهی بالای آن می‌باشد اگر نیاز دارید تا پوشش سبک‌تری داشته باشید و از کرم‌های مرطوب کننده رنگی استفاده کنید اما اگر دوست دارید که پوشش‌دهی یا بیشتر باشد و همین‌طور برای آرایش شب و مجالس بهتر است که به سراغ این مورد بروید. در دکوراسیون مانند رنگ خانه است که تا چه اندازه روی کیفیت کار تاثیر دارد

 

کانسیلر صورت و چشم

کانسیلر بیشتر برای پوشش دادن لک‌ها و تیرگی‌های پوست مورد استفاده قرار می‌گیرد در دکوراسیون مانند رنگ اشیا می باشد. همچنین از آن می‌توانید برای روشن کردن بعضی از قسمت‌های صورت وزیر چشم استفاده کنید کانتینرها جامع‌تر و پایدارتر و غلیظ‌تر از کرم پودرها می‌باشند و پوشش‌دهی زیادی را ایجاد می‌کند به‌صورت کلی کانتینرها برای آرایش کردن سنگین آرایش مجالس مثل آرایش عروس استفاده می‌شود و کارایی خیلی زیادی در این زمینه دارد.

 

هایلایتر

کاراکتر برای ایجاد درخشش زیاد در بعضی از نقاط صورت مورد استفاده قرار می‌گیرد و می‌توان گفت در کارآیی برعکس برنز کار می‌کنند برای این‌که قسمتی از صورت شما مورد توجه بالاتری قرار بگیرد از روشنایی مختصری بسم کن های لایتر استفاده می‌کنند تا برخی از آن را به خودش جلب کند.

 

لوازم آرایشی مانند دکوراسیون آنلاین شده است

در حال حاضر هر چیزی که شما نیاز داشته باشید به‌صورت اینترنتی انجام می‌شود شما می‌توانید برای خرید لوازم آرایشی هم به‌صورت اینترنتی اقدام کنید برای خرید کردن آن شما باید هر کدام از لوازم آرایش مثل مواردی که برایتان معرفی کردیم را بشناسید و از آن‌ها بتوانید خیلی درست و با احتیاط استفاده کنید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.