پکیچ ویژه تفاوت زنان و مردان با تخفیف ویژه ...
0

قانون فنگشویی

قانون فنگشویی

قانون فنگشویی مواردی هستند که با رعایت کردن آن ها زندگی ایده آل و پر از اتفاقات مثبت را خواهید داشت. طبق قوانین فنگ شویی یک سری موارد اهمیت بیشتری نسبت به سایرین دارند که در ادامه به برخی از آن ها اشاره خواهیم کرد. ابتدا باید بدانید فنگ شویی تنها برای بهبود زندگی شماست و هدفش ایجاد انرژی مثبت و دور کردن انرژی منفی از زندگی است، اگر آن را ایجاد کنید به خوبی زندگی خواهید کرد.

 

قوانین فنگ شویی

طبق قانون فنگشویی راهروی ورودی محل از اهمیت زیادی برخوردار است. ورودی نباید خیلی شلوغ و پلوغ و بهم ریخته باشد. وسایلی که ضرورت زیادی ندارند را از جلوی ورودی ور دارید. خیلی از خانه ها که به آن جا وارد می شویم پر از کفش هستند در صورتی که محلی که با فنگ شویی چیده شده باشد؛ کفش ها به صورت منظم و مرتب داخل جا کفشی قرار دارند. از طرفی برای درب ورودی نباید آینه بزارید چون که انرژی های مثبتی که وارد خانه می شوند با انعکاس آینه خارج می گردند سعی کنید از گل و گیاه استفاده کنید تا آینه که انعکاس دهنده قوی است. همچنین سعی کنید تا گوشه و کنار خانه را گل و گیاه کنید، طبیعت تاثیر زیادی برای گل و گیاه دارد و پر کردن آن ها سبب شده تا انرژی های مثبتی داخل خانه ایجاد شود. ضمنا از بخش از خانه که دارای نشتی است را ببندید، زمانی که خانه شما نشتی بدهد سبب شده تا انرژی از منزلتان خارج گردد.

 

سنگ جزئی از قوانین فنگ شویی

در طالع بینی سنگ هایی که قیمتی هستند و ارتعاشات انرژی دارند سبب شده تا ثروت زیادی جذب شوند و همین طور در اعتماد به نفس شما هم تاثیر دارند. در تجارت و کسب و کار اعتماد به نفس بخش مهمی را ایفا می کند سعی کنید تا از سنگ هم استفاده کنید و نهایت بهره را ببرید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *