پکیچ ویژه تفاوت زنان و مردان با تخفیف ویژه ...
0

فنگ شویی

نکات مهم آموزش فنگ شویی

 

فنگ شویی در لغنت به معنای آب و باد است؛ درصورتی که اگر بخواهیم آن را در کلمه معنا کنیم مفهوم آن حرکت آب و باد و به جریان انداختن انرژی برای به دست آوردن اتفاقات مثبت و آرامش در زندگی است. فنگ شویی منشایی از چین باستان دارد و از آن در سال های اخیر تنها برای دکوراسیون و چیدمان وسایل استفاده می شد؛ در صورتی که در حال حاضر، اصول فنگ شویی در تمام جنبه های زندگی کاری و شخصی تاثیر دارد و استفاده می شود. در فنگ شویی عناصر پنج گانه نقش پر رنگی را ایفا می کنند این عناصر را می توان آب، باد، خاک، آتش و فلز نام برد.

 

فنگ شویی باستان

در فنگ شویی باستان چین شرقی برای این که بخواهید هر وسیله را جای خودش قرار دهید باید یک سری اصول را رعایت کنید؛ زمانی که فرد و فضای اطراف آن با هم دیگر در تعادل باشند؛ موفقیت و اتفاقات خوب در زندگی بیشتر و بیشتر می شود. اگر بخواهیم فنگ شویی را به صورت دقیق بیان کنیم باید بگوییم آب و باد یعنی با حرکت آب و باد انرژی های خوب می توانند وارد زندگی شوند و انرژی های بد که حال بد را برای فرد ایجاد می کنند خارج شوند.

 

خاستگاه فنگ شویی

فنگ شویی در گذشته متعلق به آسیا بود و در کشورهایی مانند چین بسیار محبوب بوده است؛ امروزه با توجه به کارایی اصول آن و ایجاد نقش زیادی در موفقیت افراد، محبوبیت خیلی زیادی پیدا کرده است و در کشورهای دیگری هم آموزش داده می شود. طوری که امروزه در ایران خیلی از افراد به دنبال ایجاد و استفاده از تکنیک های فنگ شویی در زندگی شان هستند و دوره های آموزش فنگشویی هم وجود دارد که توسط اساتید این رشته آموزش داده می شود.

 

اصول فنگشویی

در ادامه شما را با برخی از اصول مهم فنگ شویی آشنا می کنیم که اگر بتوانید آن ها را اجرا کنید در زندگی تان بسیار تاثیر خواهد گذاشت.

راهروی ورودی در فنگشویی خیلی مهم است؛ راهرو کمتر جایی است که متدهای موفقیت به آن ها توجه می کنند؛ راهرو از نظر فنگ شویی بهتر است راهرو خیلی خلوت باشد؛ جا کفشی داشته باشد و کفش همین طوری پخش و پلا نباشد.

همچنین فنگ شویی اعتقاد دارد آینه را روبه روی درب نذارید چون که انرژی خوب و مثبت را از خانه خارج می کند چون که آینه قابلیت انعکاس دارد.

شاید برایتان جالب باشد که حمام انرژی منفی دارد از این رو باید زمانی که از آن استفاده نمی کنید و بخواهید قوانین فنگ شویی را رعایت کنید؛ بهتر است درب آن را باز بگذارید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *