پکیچ ویژه تفاوت زنان و مردان با تخفیف ویژه ...
0

فنگ شویی چیست؟ موفقیت در تمام جنبه ها

فنگ شویی چیست؟ موفقیت در تمام جنبه ها

فنگ شویی به معنی باد و آب است که برگرفته از شعری باستان در مورد زندگی انسان با اطراف خودش می باشد. اما خود فنگ شویی چیست؟ فنگشویی به رفتاری گفته می شود که سعی بر این دارد تا بین فضای زندگی و محیط دیگر فرد ارتباط و تعادل برقرار کند. در فرهنگ آسیایی به فنگ شویی تائو هم گفته می شود که معنی راه دارد. تائوئیسم روش طبیعت است که تمام اصول مهم فنگشویی که منعکس کننده طبیعت است در آن ایجاد می شود. اصول اساسی فنگشویی عبارتند از:

  • موقعیت
  • باگوا
  • پنج عنصر اصلی

 

باگوا فنگ شویی چیست

باگوا نقشه ای است که انرژی باستانی و شرقی را نشان می دهد که با استفاده از سمبل و نشانه های مختلف سعی بر این دارد تا چگونگی حرکت انرژی را در خانه نمایش دهد و رابطه شما با خانه و محل زندگی تان را بهبود بدهد خانه شما لایه ای از وجود یا عبارتی از بازتاب زندگی شما می باشد. همچنین خانه های شما لایه ای از وجود و عبارتی از بازتاب زندگی شماست. به هم ریختگی که در هر بخش از خانه قرار دارد معنب و مفهوم مهمی از بحران یا اتفاقی در زندگی است. نخست با به کارگیری اصول فنگشویی یاد می گیرید که از زندگی چه می خواهید و سپس دنبال چه چیزی بوده اید و با ایجاد تغییرات به سمت و سوی آن می روید.

 

باگوا در واقع نقشه انرژی فنگشویی است که باید روی نقشه مورد نظر که ممکن است برای خانه، محل کار و یا حتی میز باشد اجرا شود. کلمه چینی باگوا خودش به معنی هشت منطقه است. هر کدام از آن ها با بخشی از زندگی مرتبط هستند و اشکال، رنگ، فصول، تعداد و عناصری دارند. مرکز باگوا یک منظقه نهم است که به خود فرد مربوط است و برای سلامتی وجود شما می باشد.

متدهای گوناگونی برای استفاده از فنگشویی هست که در همه آن ها نقشه باگوا مورد استفاده قرار می گیرد. اما باگوا می تواند به متدهای گوناگوی عمل کند. به عنوان مثال برخی از ان ها با معیار درب ورودی تطبیق داده می شوند و برخی دیگر مطابق با اساس قطب نما. اگر در دوره های آموزش فنگشویی شرکت کنید تمامی این موارد به صورت اختصاصی به شما آموزش داده خواهد شد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *