پکیچ ویژه تفاوت زنان و مردان با تخفیف ویژه ...
0

فنگ شویی و کارهای لازم در آن

کارهای لازم در فنگ شویی

توجه به بی‌نظمی و انباشتگی را بی اهمیت ندانید؛ به‌این‌دلیل که بی نظمی و انباشتگی شدیداً می‌تواند اثرات نامطلوبی بر روی ذهن و عملکرد صحیح آن بگذارد، این انباشتگی که در محیط اطراف مشاهده می‌گردد شدیداً برروی ذهن و روان انسان تأثیر مخربی می‌گذارد. به این معنی که هرچیزی را نباید در محیط پیرامون نگه داشت؛ چراکه این نگهداری باعث انباشتگی و بی‌نظمی بسیار شدیدی در محیط کاری و یا محل زندگی می‌گردد، پس بهتر است وسایل کاملا غیر ضروری را هرچه سریع ‌تر از محل دور کنید تا بتوانید با یک پاک‌سازی عمیق و درست از هرگونه بی‌نظمی ذهن و فضای خود را آزاد نمایید.

 

·       انباشتگی از ورود انرژی مثبت جلوگیری می‌کند

چرا که با انباشتگی انواع انرژی مثبت در محیط از بین می‌رود و شما را به یک انسان کِسل و بی‌حوصله تبدیل می‌کند و این موضوع را باید جدی بگیرید و توجه داشته باشید که انباشتگی چگونه می‌تواند انرژی مثبت را به‌صورت راکد نگه دارد و باعث شود که انواع انرژی منفی در فضا در گردش باشد. این‌گونه محل‌زندگی و یا محل‌کار شما تحت‌تاثیر انرژی‌های بسیار منفی و زیان‌باری قرار می‌گیرد، پس بهتر است برای آزادکردن انرژی مثبت در ابتدای کار به نظم فضا دقت نمایید، که اگه چیدمان درستی را به وجود آورید خواهید توانست ذهن خود را نیز به راحتی مدیریت کنید. انباشتگی و دوری از انرژی مثبت اصولاً به ‌راحتی شما را به یک انسان بی منطق تبدیل می‌کند؛ چراکه نمی‌توانید به‌درستی تصمیم بگیرید و به‌خاطر وضعیت محیطی و تأثیر انرژی‌های منفی حالت فشار و استرس بیشتری به شما وارد می‌شود که این ‌گونه تنها در زندگی خود آشفتگی و سردرگمی را تجربه خواهید کرد.

 

·       از جمع‌آوری لوازم غیرضروری نترسید

سعی کنید تمام لوازمی را که به هر‌دلیلی به‌آن نیاز ندارید از محل جمع‌آوری کنید، برای این‌کار ابتدا از نظر عاطفی باید خود را آماده کنید و به خود بفمانید که چگونه با اینکار سبک زندگی شما دچار تغییر خواهد شد، و به‌همین‌دلیل زمانی‌که از نظر روحی و ذهنی خود را آماده کنید قادر خواهید بود، به پاک‌سازی محیط اطراف خود بپردازید.فنگ شویی به‌ انسان یادآوری می‌کند که محیط نامرتب تا چه اندازه می‌تواند باعث ناامیدی و ایجاد احساس‌های خسته‌کننده برای ذهن انسان شود و توجه داشته باشید که بی‌نظمی و انباشتگی ابتدا از محیط شروع می‌شود و کم‌کم به ذهن و فکر انسان نفوذ می‌کند، شما باید در اسرع‌وقت نسبت به پاک‌سازی هر وسیله‌ی شکسته و غیرقابل استفاده بپردازید، تا بتوانید خود را از شر آشفتگی محیطی و ذهنی برهانید. توجه داشته باشید که شاید در نگاه اول مرتب‌ سازی یک‌ کار بسیار سخت تلقی شود؛ چراکه انسان نمی‌داند دقیقاً باید چه‌چیزی را کنار بگذارد، اما شما می‌توانید در ابتدای کار به‌وسایلی که از آن استفاده نمی‌کنید توجه کرده و از آن شروع کنید.

·       از آشپزخانه شروع کنید

این فرصت را به خود و محیط پیرامون خود بدهید که از وسایل جدید استقبال کنید و سعی کنید در ابتدای کار از آشپزخانه شروع نمایید، به‌این‌دلیل که آشپزخانه قلب منزل شما محسوب می‌شود و زمانی‌که به رفع آلودگی وسایلی مانند: یخچال و اجاق‌گاز بپردازید قطعاً به تمیز کردن وسایل دیگری نیز علاقمند خواهید شد، تنها کافی ‌است که شروع کنید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *