پکیچ ویژه تفاوت زنان و مردان با تخفیف ویژه ...
0

فنگ شویی و چند ترفند برای پذیرایی

فنگ شویی و چند ترفند برای پذیرایی

تزئیین و طراحی فنگ شویی طوری که هم زیبا باشد و هم انرژی مثبت و کارایی بالایی داشته باشد؛ کاری کمی سخت است؛ چون که معمولا اینقدر به یکی از این دو بعد اهمیت داده می‌شود که بعد دیگری از یاد می‌رود. امروزه آموزش دکور از حالت عادی فرا رفته است. در آن به طراحان آموزش داده می‌شود تا در کنار زیبایی کار به آرامش بخشی آن هم توجه شود.

یکی از مواردی که امروزه جای خودش را در دکوراسیون داخلی خیلی باز کرده است فنگ شویی است. فنگ شویی اصولی دارد که در آن به چیدمان وسایل خیلی توجه می‌شود. در این مقاله به چند ترفند فنگ شویی برای پذیرایی اشاره خواهیم کرد پس با رئیسی کو همراه باشید.

 

نور و هوای کافی

یکی از مواردی که در فنگ شویی مهم است؛ میزان نور و هوای کافی است که برای ورود و خروج آن باید فضایی در پذیرایی ایجاد شود. معمولا برای تهویه هوا و کارایی طبیعت در خانه، به استفاده از گل اهمیت داده می‌شود. زمانی که بتوانید با عناصر طبیعت ارتباط برفرار کنید؛ به مرور زمان همه انرژی‌های زندگی شما سر و سامان پیدا می‌کند. در آموزش فنگشویی تمامی این موارد به شما آموزش داده می‌شود.

 

اشکال و الگوها

فنگ شویی حتی برای اشکال هم یک سری اصول و قواعدی دارد. انرژی فنگشویی با اشکال تیز و برنده کمی مشکل دارد و به استفاده از این وسایل سفارش نمی‌کند. از این رو بهتر است از وسایل گرد استفاده شود.

 

کمک از یک دیزاینر

برخی از افراد با درک مفهوم‌های فنگ شویی کمی نا آشنایی دارند از این رو برای آن‌ها معمولا سخت و مشکل است که بتوانند همه چیز را با فنگ شویی هماهنگ کنند از این رو از یک طراح دکوراسیون کمک می‌گیرند؛ دیزاینری که دوره‌های دکوراسیون را گذرانده باشند به آسانی می‌تواند به شما در این راه کمک کند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *