پکیچ ویژه تفاوت زنان و مردان با تخفیف ویژه ...
0

فنگ شویی و استفاده از آن در دکوراسیون

فنگ شویی و استفاده از آن در دکوراسیون

خانه هر کس محل امن و آرامش داشتن اوست. هر کسی در زندگی خودش ممکن است ساعاتی از روز را برای کار کردن اختصاص دهد؛ اما پس از آن به خانه برای استراحت بر می گردد. از این رو منزل باید محل آرامش و استراحت افراد باشد؛ از این رو چیدمان آن بیشتر از گذشته اهمیت پیدا کرده است. تحقیقات نشان داده حد قابل توجه از مشکلات روحی و روانی افراد به محل زندگی آن ها و میزان آرامششان بستگی دارد. در این مقاله چند نکته درباره استفاده فنگ شویی در دکوراسیون اشاره خواهیم کرد پس با رئیسی کو همراه باشید.

 

استفاده درست از مبلمان

امروزه مبلمان در هر خانه ای کارایی دارد. مبل نه تنها برای راحتی به کار می رود بلکه برای طراحی و دکوراسیون خانه اهمیت دارد. مبلمان باید به صورتی باشد که چیدمان آن ها طوری باشد که انرژی درون فضا قطع نگردد. به عنوان مثال زمانی که به یک اتاق وارد می شوید نباید سر از پشت یک صندلی در بیارید و یا این که برای رفت و آمد مدام از راهی به راه دیگر برود.

 

فضای صمیمی در اتاق نشیمن

اگرچه در فنگ شویی قوانین زیادی وجود دارد؛ اما برای ایجاد کردن فضای صمیمی کردن در اتاق نشیمن قانون خاصی وجود ندارد. اما ایده هایی وجود دارد که سبب شده تا بتوانید فضای صمیمی داخل اتاث داشته باشید. وسایل شخصی خود را تا آن جایی که می توانید روی میز نگذارید مثل پیش دستی، عینک و … مبل را طوری بگذارید که کسی جدا از بقیه قرار نگیرد.

 

گیاهان را فراموش نکنید

یکی دیگر از کارهایی که باید انجام دهید این است که استفاده از گیاه را فراموش نکنید؛ فنگشویی علاقه زیادی به کارکردن با گیاهان دارد. به کارگیری از گیاهان سبب شده تا انرژی دورن فضا حفظ گردد؛ از این رو به کارگیری از اشیا سبب شده تا انرژی درون به جریان بیفتد. مهم نیست که شما در آپارتما زندگی می کنید و حیات ندارید؛ گلدان های آپارتمانی وجود دارند که به شما کمک کرده تا بتوانید راحت زندگی کنید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *