پکیچ ویژه تفاوت زنان و مردان با تخفیف ویژه ...
0

فنگ شویی را جدی بگیریم

به هوای سالم و تهویه‌ی آن توجه کنید

فنگ شویی همیشه هوای‌سالم و پاک را باعث افزایش کیفیت سطح‌زندگی می‌داند؛ چراکه حتی برای داشتن یک پوست‌عالی و خوب اگر به‌هوای موجود در فضا و محیط خود دقت کنید، بدون‌شک خواهید توانست پوستی شاداب و سرزنده داشته باشید و در‌این‌بین، استفاده و به‌کارگیری از انواع گیاهان خاص مانند گیاه پالم که یکی از گیاهان بسیار عالی در دسته‌بندی تهویه‌ی هوا به‌شمار می‌رود استفاده کنید.

اما شما می‌توانید از کائوچو نیز در محیط و محل زندگی و یا کار خود به‌عنوان یک گیاه‌عالی و زیبا برای از بین‌بردن آلودگی محیط استفاده کنید، زیبایی خاص و دیدنی این‌گیاه پر‌طرفدار و محبوب بدون‌شک خواهد توانست بر سبک دکوراسیون شما تاثیر بگذارد. ولی اگر به‌دنبال یک گیاه با برگ‌های ظریف هستید، گیاه محبوب و خارق‌العاده‌ی بوستون‌فرشته با برگ‌های زیبا و جالبی که دارد خواهد توانست به‌این نیاز شما پاسخ دهد.

گل‌ها و گیاهان علاوه بر تهویه‌ی درست و اصولی هوا، قادر هستند که به ترئین زیبا در دکوراسیون داخلی نیز اشاره‌ای داضح داشته باشند؛ چراکه زیبایی خاص و مهیجی که در گیاهان با عطر و ظاهر متفاوت هرکدام نهفته است، باعث شده‌است که هرکدام با خاصیت و فایده‌ی خود بتواند در هرشرایطی حرفی برای گفتن داشته‌باشد.

خاطرنشان می‌کنم که اهمیت وجود پنجره را کم‌اهمیت ندانید؛ چراکه با باز کردن پنجره شما علاوه بر تهویه مناسب ‌هوا باعث کیفیت بهتر نور و تابش آن به‌محیط مورد‌نظر خود می‌شوید که در فنگ شویی نور و تهویه‌‌ی هوا همان‌گونه که عنوان‌شد از مهم‌ترین ساختارها شناخته می‌شود.

تأثیر متقابل نور و رنگ در باور فنگ شویی

بدون‌شک رنگ یکی‌از مهم‌ترین ابزاری است که به‌خوبی می‌تواند به کیفیت نور، روشنایی و هم‌چنین منتقل‌کردن انواع انرژی به افراد کمک کند، به‌همین‌خاطر است که در طراحی و دکوراسیون‌داخلی روانشناسی ‌رنگ مسئله‌ و موضوع بسیار مهمی شمرده می‌شود.

در فنگ شویی برای ایجاد کیفیت خوب و عالی نوروروشنایی محیط، اصولاً استفاده و به‌کارگیری از انواع رنگ‌ها را به‌افراد توصیه می‌کنند؛ چراکه با وجود انتخاب رنگ‌های درست و به‌جا می‌توان فضا را باکیفیت بهتر و بیشتری روبرو کرد، شما بهتر است که در انتخاب رنگ به عنصرهای چوب، آب، آتش، زمین و فلز توجه کنید و هم‌چنین علاوه بر توجه به موقعیت، علاقه‌ی افراد و نوع نیاز آن‌ها دکوراسیون محیط را با رنگ‌بندی‌های خاص برای کسب انواع انرژی مثبت آماده کنید.

سخن پایانی

فنگ شویی به کیفیت روابط زوجین توجه کرده‌است به‌این‌دلیل‌که با توجه به قانون این اصل متفاوت همیشه به افراد توصیه می‌شودکه از  قرار دادن یک عکس دونفره‌ی زیبا در اتاق خواب خود غفلت نورزند، عکس دونفره باعث پیوند عمیق‌تر در زندگی و روابط زوجین می‌گردد.

استفاده و کاربرد رنگ‌های صورتی، آبی و البته سفید باعث ایجاد انرژی های مثبت عاشقانه در زندگی زوجین می‌شود و حتی اگر افراد بتوانند از وجود تلویزیون در اتاق خواب شخصی خود جلوگیری به‌عمل آورند، بدون‌شک به کیفیت روابط عالی و سرشار از عشق خود توجه کرده‌اند، در کنار این‌موارد دقت کنید که نباید تخت‎خواب دونفره‌ی  خود را در کنار و یا زیر پنجره قراردهید.

توجه به‌موارد گفته‌شده در کنار یک اخلاق صحیح و درست باعث ایجاد آرامش و عشق بی‌پایان روابط زوجین می‌گردد، پس بهتر است برای پایداری و دوام زندگی و رابطه‌ی عاشقانه به این نکات دقت شود تا بتوان بر تاثیر فنگ شویی آگاه شد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *