پکیچ ویژه تفاوت زنان و مردان با تخفیف ویژه ...
0

فنگ شویی ثروت – 4 مورد خیلی مهمی که باید به آن ها توجه کنید

اهمیت کنج و زوایای مکان برای فنگشویی ثروت

فنگ شویی ثروت با رعایت یک سری نکات خیلی زود در زندگی ما اجرا می شود؛ صددرصد ترکیب و چیدمان وسایل و لوازم منزل و محل‌کار باعث می‌شود تا کائنات و طبیعت نیز دست‌به‌دست هم دهند و شما را به موفقیت روز‌افزون در زمینه‌ی جذب ثروت و پول برسانند و اصولاً از دیدگاه فنگشویی هر مکانی این قدرت را دارد که یک مرکز خاص برای جذب ثروت و پول داشته باشد.

سعی کنید تمامی کنج و زاویه‌های منزل و محل‌کار خود را همیشه از هرگونه آلودگی و کثیفی دور نگه‌دارید و حتی به وجود گیاهان همیشه سرزنده اعتماد کنید و حتی اگر با کوچک‌ترین پژمردگی و خشکیدگی گیاه روبه‌رو شدید، آن‌را به‌سرعت از محل دور کنید.

به‌این‌دلیل که کثیفی، پژمردگی و آلودگی باعث خواهد شد که شما ذهن غمگین و افسرده‌ای داشته باشید و این‌چنین نخواهید توانست، تصمیم‌گیری درستی را برای دستیابی به‌ثروت و انجام فعالیت‌های مرتبط به کسب‌وکار انجام دهید.

 

شیشه‌ی جادویی فنگ شویی ثروت

احتمالاً تا به‌حال نام شیشه‌ی جادویی پول را نشنیده‌اید، این شیشه در حقیقت یک شیشه کاملاً جادویی نیست که شما با یک ترفند خاص و یا خواندن وردی اعجاب‌انگیز قادر باشید آن‌را تبدیل به یک شیشه‌ی پر پول کنید.

بلکه شما از یک شیشه‌ی زیبا با طرحی خاص استفاده می‌کنید تا هر زمان که قصد خالی کردن جیب‌های خود را داشته باشید، انواع پول سکه ای و یا خورد خود را به درون این شیشه منتقل کنید، این‌چنین در آخر ماه متوجه خواهید شد که چه مقدار پول خود را توانسته‌اید جمع‌آوری و پس‌انداز کنید.

شاید این نکته برای برخی یک کار بسیار مسخره به‌نظر بیاید، اما شما به‌همین روش و به‌راحتی می‌توانید از این نماد پرکاربرد فنگ شویی ثروت برای جذب ثروت استفاده کنید؛ چرا که دیدن پول در شیشه‌ی به اصطلاح جادویی به شما حس قدرت و امید بیشتری می‌دهد.

 

توجه فنگ شویی ثروت به عنصر آب

آبنما یکی از پرکاربردترین نمادهای جذب ثروت در فنگشویی می‌باشد که قطعاً نام آن‌را بسیار شنیده‌اید، البته جذابیت و زیبایی فوق‌العاده‌ای که آبنما دارد، باعث می‌شود شما ضمن هماهنگی این نماد با دیگر اشیاء و لوازم دکوراسیون داخلی خود بتوانید، از قدرت خاص آن نیز برای جذب ثروت استفاده کنید.

از عنصرهای بسیار کلیدی و البته مهم در فنگ‌شویی عنصر آب می‌باشد که قطعاً وجود آب در هر مکانی می‌تواند حس‌و‌حال سرزندگی را به‌وجود آورد و توصیه‌ی ما به‌شما این است که از این نماد مهم و کاربردی به‌عنوان راهی برای جذب ثروت غافل نشوید؛ چرا‌که انواع آبنما با قیمت‌های بسیار متفاوت و کاملا مناسب در طراحی‌های مختلف در بازار وجود دارند که هرکدام را می‌توانید به‌راحتی از فروشگاه اینترنتی به‌صورت آنلاین خریداری کنید.

 

اهمیت رنگ بنفش در فنگ شویی ثروت

برای جذب فنگ شویی ثروت به‌هیچ‌عنوان از تاثیر رنگ‌ها غافل نشوید؛ چراکه انواع متنوع رنگ‌ها به‌خوبی این اختیار و قدرت را دارند که از نظر روان‌شناسی باعث شوند تا شما بتوانید ارتباطی کاملاً محسوس با دنیای اطراف خود برقرار کنید.

در این‌میان، رنگ بنفش از جمله رنگ‌های بسیار معروف برای جذب ثروت در فنگشویی به‌حساب می‌آید که به‌وسیله‌ی قدرتی‌که در رنگ بنفش وجود دارد باعث شده است تا انواع مسیرهای معنوی با قدرت هر‌چه تمام‌تر به روی افراد گشوده شود و  اگر نام چاکراه را شنیده باشید، بدون‌شک رنگ بنفش را می‌توان در چاکرای هفتم به‌عنوان یک منبع انرژی مهم  معرفی کرد.

سعی کنید تا حد امکان برای دکوراسیون‌داخلی خصوصاً محل‌کار خود از ترکیب رنگ بنفش به‌عنوان مثال برای کف‌پوش، مبلمان و بسیاری از وسایل کاربردی در طراحی‌داخلی و نوع چیدمان آن استفاده کنید؛ چرا که حتی با استفاده از این رنگ ملایم و بسیار خواستنی انسان از بسیاری بیماری‌های خونی درامان می‌ماند که بدون‌اغراق دور بودن انسان از هرگونه بیماری باعث می‌شود تا وی از خرج‌و‌مخارج اضافه برای تأمین دارو ثروت خود را دور نگه دارد، که صددرصد این کار برای پس‌اندازی قابل توجه هرچند اندک می‌تواند نکته‌ای بسیار مهم و البته کلیدی به حساب آید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *