پکیچ ویژه تفاوت زنان و مردان با تخفیف ویژه ...
0

فنگ شویی ثروت و 4 روش جادویی برای جذب زودتر پول

فنگ شویی ثروت و چند اصل آن

فنگ شویی ثروت درهای جادویی در زندگی شما باز می کند که به هر ان چه که تا به حال آرزو داشتید برسید. فنگشویی به شما کمک می کند هم بتوانید پول بیشتری داشته باشید و هم بتوانید پول ذخیره کنید و هر آن چه که می خواهید را به دست آورید. توجه کنید که حتی می توانید از فنگشویی برای ایجاد فضایی بهتر در خانه و ذهن تان هم ببره ببرید و برای خودتات پول، موفقیت و آرامش داشته باشید. در این مقاله یک سری نکات به شما درباره فنگشویی پول خواهیم گفت.

 

1_ فنگ شویی ثروت: درب ورودی خانه منبع جذب پول

شاید اگر به شما بگوییم از درب ورودی خانه تان هم می توانید پول جذب کنید شاید برایتان خنده دار باشد؛ اما شما می توانید با ورودی خانه تان با فنگشویی هم پول به دست آورید.

در ورودی شما باید محکم و بزرگ باشد و صدایی هم ندهد و کاملا باز شود. درب نباید کهنه باشد و اگر کهنه است آن را رنگ آمیزی کنید. برای درب ورودی سطح زبالنه و قرار دادن گلدان های شکسته را فراموش کنید؛ چون که مانع ورود انرژی می شوند.

 

2_ فنگ شویی ثروت: استفاده از نمادهای ثروت

نمادهای فنگشویی می توانند تا حد زیادی، پول و ثروت را به شما بیافزایند. این کار شما را به یاد قراوانی می اندازد، شما می توانید پول هایی درون جام داشته باشید و مطمئن شوید که به آن پول ها می افزایید و همین سبب باور فراوانی می شود.

همچنین کشتی ثروت نماد دیگری در فنگشویی است که به شما کمک می کند تا پول را وارد زندگی تان کنید. کشتی ثروت هیچگاه نباید در حمام و آشپزخانه باشد و در معرض دید قرار بگیرد.

 

3_ فنگ شویی ثروت: استفاده از نماد های آب

آب در فنگ شویی نماد ثروت است اگر یک آب نما را در کنج خانه تان قرار دهید آب وارد زندگی شما می شود و به دنبال آن هم ثروت برای تاثیر گذاری بیشتر این کار مجسمه اژدها هم قرار دهید تا بهتر ثروت جذب زندگی تان شود.

 

4_ رنگ های ثروت ساز را بشناسید

در فنگشویی هر رنگی یک نمادی دارد و کاربردی متفاوت در نظرش گرفته می شود. در فنگشویی رنگ هایی اعم از بنفش، قرمز، طلایی، سبز، زرد مربوط به ثروت می باشند؛ برای این که پول بکشانید به سمت خودتان از این مدل رنگ ها در دکوراسیون میز لوازم آرایشی بهره بگیرید و اگر طراحی داشته باشید که به مفاهیم فنگ شویی آشنا باشد به راحتی این کار را برای شما خواهد کرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *