پکیچ ویژه تفاوت زنان و مردان با تخفیف ویژه ...
0

فنگ شویی افزایش نشاط و آرامش

فنگ شویی افزایش نشاط و آرامش

فنگ شویی افزایش نشاط و آرامش

در زمان‌های گذشته بشر کاملاً در بین طبیعت زندگی می‌کرد در این دوران از زندگی انسان‌ها رودها درختا و مزارع هر چه اطراف او قرار داشت جزء خانه او به شمار می‌آید شاید درختان اولین جان‌پناه انسان در برابر آفتاب و باران و غیره بودند بعد از این دوره بشر با پدید آوردن ابزارها و کندن کوه‌ها و صخره‌ها به‌تدریج زندگی داخل غارها شروع کرد پس‌از آن خانه‌های گلی و چوبی به میان آمدند و با گذشته ده‌ها هزار سال خانه‌های امروزی پدید آمده‌اند.

فنگ شویی چیست؟

فنگ شویی به علمی گفته می‌شود که هنر آن ایجاد تعادل و هماهنگی در جریان طبیعی انرژی‌های اطرافمان هست و اگر بخواهیم فنگ شویی را کلمه به کلمه معنی کنیم باید آن را به‌معنای آب و باد بدانیم یعنی از حرکت آب و باد و بکار بردن عناصر مادی انرژی در محیط جریان می‌یابد زمانی‌که انسان و محیط پیرامون او با هم هماهنگ می‌شوند نتیجه‌اش زندگی خوب و موفقیت برای ما خواهد بود هدف فنگ شویی هم رسیدن به موفقیت می‌باشد فونگ شویی درواقع هنری و فلسفه‌ای ساده است که برای افزایش نشاط آرامش و تعادل تلاش می‌کند و با سبک‌های دکوراسیون سازگاری دارد.

 

فنگ شویی آپارتمان

آپارتمان‌های امروزی با خانه‌های گذشته که ازشان حرف زدیم بسیار تفاوت دارند تقریباً منازل امروزی اکثراً آپارتمان هستند با متراژهای مختلف که در آن افراد به زندگیشان می‌پردازد اما شما با کمک فنگ شویی در آپارتمان می‌توانید به تعادل و هماهنگی با محیط تان دست پیدا کنید.

هم باعث رضایت خاطر زندگی شاد و افزایش نعمت و سلامتی در خانه تان شوید برای فنگ شویی در آپارتمان یک سری اصول و قواعدی وجود دارد که اگر در دوره‌های آموزش فنگ شویی شرکت کنید به شما آموزش داده می‌شود اما در غیر این صورت می‌توانید از مجسمه‌های فنگ شویی استفاده کنید تا اثرات منفی را از خودتان دور نگه دارید همچنین می‌توانید نمادهای فنگ شویی را در زندگی‌تان بکار ببرید و مدل‌های چیدمان تان را متناسب با فنگ شویی قرار دهید. حتی می‌توانید فنگ شویی را برای لوازم آرایشی اتاق خودتان هم استفاده کنید. فنگ شویی باعث می‌شود تا اثر زیادی روی سلامتی شادی و موفقیت شما داشته باشد مهم‌ترین چیزی که باید در این حوزه رعایت کنید استفاده از رنگ‌ها اشکال و شکل‌های گوناگون می‌باشد و همین‌طور دور ریختن وسایل به‌دردنخور وسایل شکستنی و وسایل دورریختنی است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *