پکیچ ویژه تفاوت زنان و مردان با تخفیف ویژه ...
0

فنگشویی

فنگشویی
فنگشویی یکی از ارکان اصلی موفقیت.

فنگشویی

فنگشویی در لغت معنای آب و باد را می دهد؛ این فلسفه در چین و آسیا گسترش زیادی پیدا کرده است. از آن برای چیدمان درست وسایل؛ طوری که بیشترین تاثیر را روی موفقیت، سلامتی و شادی بگذارد استفاده می کنند. جلوگیری از هر مدل بهم ریختگی، شلختگی و بی نظمی در فنگشویی تاکید زیادی می شود. عناصری که در فنگ شویی اهمیت دارند شامل چوب، خاک، آتش، آب و فلز هستند.

 

اصول فنگشویی

در این فلسفه همه چیز به انرژی بر می گردد؛ انرژی اهمیت زیادی دارد. انرژی که به آن چی هم گفته می شود اگر مثبت باشد شنگ نام دارد که شانس را در زندگی کاری، عاطفی، سلامتی و عاشقانه زیاد می کند و سبب شده تا اتفاقات خوب در زندگی فرد بیشتر و بیشتر شود.

 

یین و ینگ فنگشویی

در فنگ شویی یین و ینگ دو نیروی اصلی می باشد که همه زندگی را به شکل می رساند و به آن تعادل می دهد. درک و شناخت در بین یین و ینگ از اصول های مهم فنگ شویی می باشد که با استفاده از مفاهیم آن ها زندگی  شما به سمت تعادل داشت پیش می رود. ماه و خورشید نماد های یین و یانگ هستند که نیروهای متضاد جهان را تحت تاثیر قرار می دهند.

 

مربع لوشو

مربع لوشو در فنگ شویی تاثیر خیلی زیادی دارد. این مربع در فنگشویی آموزش داده می شود. این مربع جادویی 3 در 3 هستش که بر پایه قدیمی ترین روش بر پایه فلسفه کهن چین است. طبق افسانه های قدیمی چین امپراتور یو آن را روی یک حیوانی به نام لاکپشت پیدا کرد و به هر کدام از خانه های این مربع یک عدد تعلق دارد که از هر طرف هر کدام این اعاد را جمع نماییم به 15 می رسیم. برای خانه، دفتر کار و یا …. می توان مطابق با مربع لوشو پیش رفت.

 

گیاه و فنگ شویی

یکی ازارکان های اصلی فنگشویی؛ گیاه است، گیاهانی مانند بامبو، گیاه لی لی و سانسوریا در فنگشویی بسیار مورد استفاده قرار می گیرند؛ اگر شما بخواهید فنگ شویی را صفر تا صد اجرا کنید, جتما باید از گیاهان استفاده کنید؛ هر گیاهی یک سری ویژگی دارد؛ گیاهانی مخصوص ثروت و جذب پول هستند که در دوره های آموزشی تمامی آن ها به شما تدریس می شوند؛ گیاهان اگر درست به کار روند همه چیز را در زندگی شما تغییر خواهند داد.

 

فنگشویی در ایران

امروزه در ایران هم، فنگ شویی شهرت زیادی پیدا کرده است؛ به خصوص کسانی که می خواهند طراحی دکوراسیون داخلی شوند به سراغ یادگیری فنگشویی می روند چون که فنگ شویی سبب شده تا هم بتوانند طرح های دکوراسیون خوبی بزنند و هم بتوانند آرامش را در دکور برای مشتری خودشان ایجاد کنند. امروزه کلاس های فنگ شویی به صورت حضوری در قالب کلاس و کارگاه، مجازی و آنلاین برگزار می شود که در آن متدهای این فلسفه آموزش داده می شود. فنگ شویی مهشید رئیسی یکی از برترین دوره های آموزشی در این حوزه است که شما آن را می توانید با بهترین قیمت تهیه کنید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *