پکیچ ویژه تفاوت زنان و مردان با تخفیف ویژه ...
0

فنگشویی – 5 راز بزرگ جذب ثروت

فنگشویی و 5 راز بزرگ جذب ثروت

ثروت یکی از چالش‌های بسیاری از افراد است. خیلی از مشکلات مردم با رونق مالی حمل و فصل می‌شود؛ از این رو در زندگی خیلی از کسانی که با آن‌ها رو به رو می‌شویم به دنبال افزایش درآمد و زیاد کردن منابع مالی خود هستند. فنگشویی به شما کمک می‌کند تا بتوانید به خوبی با استفاده از انرژی یا همان چی بتوانید درآمدتان را زیاد کنید و وضعیت مالی خودتان را بهبود ببخشید. در این مقاله چند راهکار به شما آموزش خواهیم داد که با استفاده از آن بتوانید ثروت و پول را به زندگی تان راحت و راحت تر وارد کنید.

 

گلدان ثروت

گلدان ثروت یکی مواردی هستند که فنگ شویی به شما کمک می‌کند تا پول وارد زندگی تان شود. این کار مثل آهنربا پول را به زندگی شما می‌چسباند. گلدان ثروت به صورت سنتی در معبدهای تبت طراحی و ساخته می‌شد که انرژی زیادی دارد؛ اما برای این که گلدان ثروت داشته باشید لازم نیست به تبت چین بروید؛ شما خودتان می‌توانید از اشیای ثروت مثل پول، طلا، سکه فنگشویی، برنج، گندم، کریستال و با گلدانی از جنس کریستال، سفال و یا چینی، گلدان ثروت برای خودتان بسازید.

 

آکواریوم ماهی بگیرید

ترکیب آب و ماهی هماهنگی از ثروت است. آکواریوم نه تنها زیباست؛ بلکه در هر جایی قرار داشته باشد سبب شده تا فراوانی و پول زیادی به آن وارد شود. در فنگشوییم ماهی نمادی از ثروت و خوشبختی است که می‌توانید با داشتن آن در اطرافتان آرامش داشته باشید.

 

ظروف شکسته شده را خارج کنید

فنگشویی رو هوا چیزی را قبول نمی‌کند و نمی‌گوید. در فنگ شویی هر چیزی باید اصولی باشد و درست به کار رود. هر چیز شکسته ای که در خانه شما باشد و با این هدف هم باشد هر چیزی به خار آید روزی به کار آید؛ ثروت را از خانه شما خارج می‌کند. وسایل و ظروف شکسته را از خانه خارج کنید حتی اگر با وسایل جدید آن‌ها را جایگزین نمی‌کنید. اگر توانایی دارید وسایل جدید را جای آن بگذارید و اگر ندارید تنها آن‌ها خارج نمایید.

 

استفاده از سکه های فنگشویی

فنگ شویی سکه هایی دارد که در آن طرح انرژی است. این سکه ها را تهیه کنید آن را در کیف پول و یا منزل خود قرار دهید که فقط در دسترس خودتان باشد و آن را خودتان ببینید یا حس کنید. درباره ثروت مند شدن نزارید ترس بر شما غلبه کنید با چند راهکار و روش ساده می‌توانید به آسانی ثروت را زندگی خود وارد کنید.

 

تنظیم ورودی خانه با گل

فنگشویی اگر بخواهید در زندگی شما نقش کامل را بازی کند؛ باید ورودی خانه تان را با گل و گیاه تزیین کنید. فنگ شویی علاقه و تاکید زیادی به استفاده از عناصر طبیعی مثل آب و گل دارد. سعی کنید ورودی خانه تان را با گل طراحی کنید و از آبنما و فواره هم با توجه به خانه تان یا محل کارتان استفاده نمایید.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *