پکیچ ویژه تفاوت زنان و مردان با تخفیف ویژه ...
0

فنگشویی و نکاتی درباره آن

فنگشویی و نکاتی درباره آموزش آن

فنگشویی را زمانی که به درستی در مسیر زندگی به‌کار می‌گیریم که به اثرات مطلوب آن آگاه و آشنا باشیم. همه‌ی ما به‌خوبی می‌دانیم که فضا و محیط پیرامون ما تا چه اندازه می‌تواند بر روی سبک زندگی و روحیه‌ی ما تأثیر مطلوب و یا گاهاً نامطلوبی بگذارد. نوع چیدمان و قرارگیری اشیاء این قدرت را دارد که بر روی ناخودآگاه ما تأثیر بگذارد و می‌تواند باعث به‌وجود آمدن یک محیط کاملا مساعد برای زندگی ما گردد، به‌این‌دلیل است که استفاده از لوازم و اشیاء درست و مورد نیاز مهم‌ترین چیزهایی هستند که قطعا در زندگی می‌تواند برروی ذهن انسان تاثیر بگذارد.

 

چیدمان درست و اصولی

با چیدمان مناسب و اصولی در محیط منزل و یا محل‌کار می‌توان از ترکیب هر چیزی بهترین استفاده را نمود و انرژی خاصی را به‌دست آورد و این‌گونه پیشرفت‌های قابل توجهی را در زندگی تجربه کرد؛ چراکه فنگشویی به نسبت روابط نیز پرداخته است و این‌چنین  عنوان می‌کند، زمانی تعامل خوبی بین ما و دیگران به‌وجود می‌آید که ذهنی آرام و دور از استرس داشته‌باشیم. زندگی را هنگامی زیباتر می‌بینیم که از هرنوع کینه و دشمنی خود را دور سازیم و زمانی‌که ابتدا از خود شروع کنیم، بدون‌شک با مفهوم اصلی زندگی آشنا خواهیم شد و صددرصد نگرانی‌های ما کم خواهد شد و به انواع موفقیت در زمینه‌ی شغلی و روابط اجتماعی دست پیدا خواهیم کرد؛ چراکه موضوع سلامتی و امنیت در زندگی هرفردی بدون‌شک موضوع بی‌اهمیتی نیست.

 

زندگی آرام و بی تنش

به‌همین‌علت تنها زمانی انسان می‌تواند خوشحال باشد که قادر است زندگی آرام و بی‌تنشی را با یک درآمد خوب در کنار رابطه‌ای قوی و اصلاح شده داشته باشد و به‌این موضوع آگاه باشد که  هر چیزی در زندگی دارای نیروی خاصی است، که این نیرو را باید به خوبی به‌کار گرفت. توجه داشته باشید که عنصر آب مهم‌ترین عنصر و نیرو در اطراف زندگی ماست. آب که مایع حیات محسوب می‌شود زمانی‌که با دیگر عناصر مانند: زمین، آتش، چوب و فلز در تعامل باشد، صددرصد شما خواهید توانست از خصوصیات هر کدام به‌خوبی و در زمان مناسب آن استفاده کنید. خاطر نشان می‌کنم که فنگشویی قصد خود را در چیدمان محیط ایجاد تعامل، هماهنگی و تعادل در فضا عنوان می‌کند،که شما با یک ترکیب صحیح تعامل بسیار قابل تأملی در ترکیب و هماهنگی تمام عناصر و لوازم به‌دست می‌گیرید. این ترکیب می‌تواند به‌ مرتب‌کردن وسایل در مورد محیط اشاره‌ای داشته باشد، همان‌گونه که می‌دانید فنگشویی در اصطلاح از دو کلمه‌ی باد و آب تشکیل شده است که این کلمه از چین باستان اصولاً منشأ اصلی خود را معرفی می‌کند.

اصولی در نحوه‌ی چیدمان وجود دارد که ما‌را با ماهیت و ترکیب هر کدام از اشیاء و لوازم با یک‌دیگر و نقش مهم آن‌ها آشنا می‌سازد و نکته‌ی بسیار مهمی که وجود دارد، در پس این ترکیب صحیح چیدمان رسیدن به موفقیت ذهنی بسیار نکته‌ی کلیدی محسوب می‌شود؛ چراکه موفقیت زمانی حاصل می‌شود که شما ذهن فعال و آرامی داشته باشید و این‌چنین است که به موفقیت‌های چشمگیری دست پیدا می‌کنید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *