پکیچ ویژه تفاوت زنان و مردان با تخفیف ویژه ...
0

فنگشویی و 5 تاثیر آن روی زندگی روزمره

فنگشویی و 5 تاثیر آن روی زندگی روزمره

فنگشویی در تمام لحظات زندگی ما تاثیر دارد؛ اگر به دقت اطرافتان را نگان کنید، تاثیر فنگ شویی را خواهید دید. فنگشویی در خوابیدن، غذاخوردن، حرف زدن، فکر کردن و ….. تاثیر دارد، اگر بتوانیم آن‌ها را با خودمان هماهنگ با مفاهیم این علم، زندگی ما سرشار از عشق، خوشبختی، سلامتی و ثروت خواهد شد و اتفاقات عالی رخ خواهد داد. در این مقاله به 5 تاثیر کلی فنگشویی در زندگی روزمره اشاره خواهیم کرد پس با ما  همراه باشید.

 

فنگشویی و پوشیدن لباس

در آموزش فنگشویی در 15 روز اول ماه  قمری پیشنهاد می‌شود که لباس رنگ تیره بپوشید؛ چون که در این پانزده روز انرژی یین بیشتر است و سطح آن هم سبک است؛ از این رو برای این که تعادل را ایجاد کنید پیشنهاد می‌شود که لباس تیره بپوشید. در صورتی که در 15 روز دوم انرژی یانگ غالب می‌شود از این رو باید از لباس‌های روشن استفاده کنید.

 

فنگشویی و حمام گرفتن با نمک

در زمان‌هایی وجود دارد که بدن احساس سنگینی زیادی می‌کند. آموزش فنگشویی به شما می‌گویید که در این زمان با نمک دریا یا معمولی و ترکیب شده با آن حمام کنید؛ تا انرژی منفی از بدن شما بیرون برود. از طرفی اگر شما وان ندارید که داخل آن دراز بکشید. بدن خود را نمکی کنید و پس از چند دقیقه با آن بشویید.

 

پا کوبیدن سبب کاهش انرژی منفی

در زمانی که پا احساس خستگی در خودش ایجاد کند، احساس بدی در شما به وجود میارد؛ طوری که کل بدنتان خسته است. برای افزایش انرژی و فعال شدن نیروی خودتان پاشه پا را به زمین بکوببید و کف دو دست را بهم بزنید.

 

استفاده از گیاهان خانگی

هر فردی تا به حال با این احساس مواجه شده است زمانی که به طبیعت می‌روید، احساس شادابی و تازگی می‌کند. هر کدام از گیاهان این انرژی که برای منبع شان هست را در خودشان دارند به شما احساس بهتر می‌دهند و کمک می‌کنند تا بتوانید به آسانی احساس آرامش را در خودتان ایجاد کنید.

 

سپاسگزاری

هر اندازه که سپاسگزاری در شما بیشتر، خواسته‌های شما بیشتر در حال رخ دادن هستند، همیشه از خداوند بابت نعمت‌هایی که دارید سپاسگزاری کنید. به عنوان مثال یک دفتر ور دارید و هر اتفاق خوبی که در زندگی برای شما رخ می‌دهد را بنویسید و هر روز بابت آن‌ها سپاسگزاری کنید، پس از مدتی دفتر شما دیگر جا برای اتفاقات خوب ندارد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *