پکیچ ویژه تفاوت زنان و مردان با تخفیف ویژه ...
0

فنگشویی – همه چیز درباره آن برای خواب

فنگشویی

فنگشویی که جهت ذخیره‌ی انرژی مثبت در فضا راه‌کارهای متفاوتی را ارائه می‌دهد، برای اتاق خواب نیز توانسته معیارهای شاخصی را در نظر بگیرد؛ چرا که فضای اتاق‌خواب که محل استراحت و آرامش افراد به‌حساب می‌آید، باید جنب‌وجوش، انرژی لازم و هماهنگی خاصی در فضا وجود داشته باشد. به‌این‌دلیل که حتی یک چرت کاملاً ساده و یا برعکس یک خواب کاملاً عمیق باید در کمال آرامش حاصل شود تا شما بتوانید لذت استراحت و خوابیدن را به معنای واقعی کلمه احساس کنید و برای استفاده از راه‌کارهای کاربردی فنگشویی شما لازم نیست به سراغ ابزار‌های سخت، گران و پرهزینه بروید؛ چرا که با ابزارهایی بسیار ساده اما نکات کاربردی خاص شما می‌توانید فضای اتاق‌خواب خود را به‌شکلی کاملا مهیج و استاندارد برای دریافت انواع انرژی‌های مثبت آماده کنید.

 

از هیچ وسیله ارتباطی استفاده نکنید

به‌شدت این نکته مورد تاکید می‌باشد که در فضای اتاق‌خواب به‌هیچ‌عنوان و تحت هیچ‌شرایطی نباید از هیچ‌گونه وسیله‌ی خاص مانند تلویزیون و حتی کامپیوتر استفاده کنید به‌این‌دلیل‌که، نوع مصرف این نوع وسایل باعث کمبود انرژی در فضای اتاق‌خواب شما می‌شود و البته به‌خاطر پرتو و اشعه‌های خاصی که دارند برای سلامتی شما به شدت مضر و آسیب‌زا هستند. متأسفانه به‌خاطر وجود وسایل این‌چنینی در محدوده‌ی اتاق‌خواب شما نمی‌توانید با آرامش جسمی و ذهنی کامل و بدون استرس و حتی دغدغه‌ی فکری چندساعتی را به‌راحتی به‌استراحت بپردازید و بدین‌ترتیب باید مدام به ‌این موضوع فکر کنید که چه برنامه‌ای را از دست داده‌اید و یا از لحاظ ارتباطی با چه شخصی باید در ارتباط باشید که تمامی این مسائل به‌واسطه‌ی وجود ابزار ارتباطی خاصی مانند: تلفن، تلویزیون و کامپیوتر انسان را از آرامش واقعی دور می‌کند و بدین‌جهت سعی کنید حداقل در فضای اتاق‌خواب خود تنها به‌استراحت و آرامش خود فکر کنید؛ چرا که شما تمام روز را در حال کار و تلاش هستید و تنها ساعت خاصی را تنها به خود اختصاص می‌دهید، پس برای این لحظه‌ی خاص و مهم خود ارزش قائل شوید و تایم استراحت خود را با هیچ چیزی عوض نکنید.

 

از بالشت و تشک استاندارد استفاده کنید

دستورالعمل‌های خاصی وجود دارد که باعث می‌شود به‌وسیله‌ی اصول فنگشویی شما خواب منظم با کیفیت‌تری را تجربه کنید که یکی از این اصول بسیار کاربردی و البته ساده توجه به نوع تشک مورد استفاده در فضای اتاق‌خواب می‌باشد. بدون هیچ‌گونه شکی شما اگر از یک تشک استاندارد استفاده نمایید، با هیچ‌کدام از مشکلات خاص در قسمت ستون‌فقرات، کمر، گردن و بسیاری از اعضای دیگر بدن خود مواجه نخواهید شد و عمدتاً استفاده از الیاف طبیعی برای تهیه‌ی یک تشک مناسب و کاملاً استاندارد کوچک‌ترین کاری است، که شما می‌توانید برای به وجودآوردن یک خواب آرام و باکیفیت انجام دهید. اصولاً توازن تخت‌خواب و استفاده از بالشت و تشک کاملاً مناسب و استاندارد به‌شدت بر روی کیفیت خواب شما تاثیر می‌گذارد که البته سعی کنید، همیشه بالشت و تشک خود را تمیز نگه‌داری کنید؛ چرا که هر نوع آلودگی به‌شدت می‌تواند روح و جسم شما را تحت تأثیر قرار دهد و انواع انرژی مثبت را از شما و فضای موردنظر شما دور کند که به‌هیچ‌عنوان این مسأله به‌نفع شما نیست.

 

اهمیت فنگشویی به کیفیت هوای تمیز و سالم

برای برخی از افراد اتاق‌خواب همانند یک انباری عمل می‌کند؛ چرا که هر گونه وسایل اضافی را به این اتاق منتقل می‌نمایند و متأسفانه برروی یک‌دیگر تلنبار می‌کنند و اگر شما بدانید که انباشتگی وسایل در یک فضا تا چه حد می‌تواند انواع انرژی مثبت را از مکان دور کند و یا حتی در برخی از شرایط انرژی مورد نظر را راکد نگه دارد، به‌هیچ‌عنوان دست به‌این کار نمی‌زنید، پس به‌هیچ‌وجه وسایل اضافی را درون اتاق‌خواب خود نگهداری نکنید. فنگشویی به شما آموزش می‌دهد، به‌اولین چیزی که باید فکر کنید، کیفیت هوا در فضای اتاق‌خواب باشد؛ چراکه هوای سالم و تمیز به‌شدت می‌تواند بر روی عملکرد مغز شما تاثیر مستقیم بگذارد و انواع امواج منفی را از شما دور کند. اکسیژن همیشه جزء مهم‌ترین مواردی است که انسان به‌آن به‌شدت نیاز دارد و به‌همین‌سبب بهتر است همیشه به هوایی سالم و تمیز در فضای اتاق‌خواب خود توجه نمایید و اگر اتاق‌خواب شما دارای پنجره است توصیه‌ی فنگ‌شویی به شما این است که پنجره را در ساعات مشخصی از روز باز کنید، تا بتوانید از هوای پاک و سالم بیرون نیز لذت ببرید. شما با استفاده از راهکارهای عنوان شده فنگشویی خواهید توانست، در وجود خود احساس سرزندگی و شادابی را حس کنید و این نکته را یادآور می‌شوم که به‌هیچ‌عنوان فنگشویی با هوای آلوده و کثیف سازگار نیست و به‌همین‌خاطر فضای اتاق‌خواب را همیشه سعی کنید که تمیز و دور از هرنوع آلودگی و کثیفی نگه‌داری کنید. خاطر نشان می‌کنم تا حد امکان از انواع گیاهان خاص با اسانس‌های ملایم برای بوی‌خوش اتاق‌خواب خود استفاده کنید، که البته فنگشویی به‌وجود روغن‌هایی که اسانس دارند در این اتاق بسیار تاکید می‌کند، ولی از انواع روغن‌های عطری به‌شدت پرهیز کنید؛ چرا که برخی از این روغن‌ها به‌خاطر مواد مورد استفاده در تولید و تهیه‌ی خود ممکن است از مواد سمی خاصی به‌وجود آمده باشند. شما می‌توانید از آموزش باگوا هم برای رسیدن به این شرایط ایده ال استفاده نمایید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *