پکیچ ویژه تفاوت زنان و مردان با تخفیف ویژه ...
0

عود فنگشویی

عود فنگشویی

 

عود فنگشویی یکی از ارکان این فلسفه قدیمی چین به شمار می‌رود. عود به ماده ی خوش بویی گفته می‌شود که پس از آتش زدن آن ماده، از خودش بوی خوش می‌دهد، عود در انواع و اقسام مختلفی با بوهای متفاوتی وجود دارد که در هند و کشور چین بسیار مورد استفاده و استقبال قرار می‌گیرند و در کشور خودمان هم طرفداران بسیاری دارد. در این مقاله در وب سایت رئیسی کو نگاهی به عود فنگشویی و اهمیت استفاده از آن خواهیم پرداخت.

 

اصول کلی فنگ شویی

  • استفاده از وسایلی که لازم است
  • استفاده از وسایل تمیز و سالم
  • پرهیز از بی نظمی
  • چیدمان درست وسایل
  • استفاده درست از انرژی
  • متعادل سازی انرژی در زندگی

 

عود فنگ شویی

فنگ شویی ترکیبی از دو کلمه فنگ و شویی است که فنگ به معنی باد و شویی به معنی آب است که به شما یاد می‌دهد تا چگونه زندگی مناسبی داشته و با ایجاد تغییرات مثبت به سمت هدف و خوشبختی و همین طور آرامش بروید. با استفاده از فنگشویی یاد می‌گیرید که چطور با ایجاد یک سری تغییرات ساده در چیدمان و در سبک زندگی تان تغییرات بزرگ ایجاد کنید. عناصر و اشکال مختلفی در فنگ شویی پیشنهاد می‌شود که استفاده کنند یکی از آن‌ها عود است.

 

عود برای پاکسازی

عود فنگشویی برای پاکسازی مورد استفاده قرار می‌گیرد. برای این که بتوانید محل مسکونی و تجاری خودتان را پاکسازی کنید می‌توانید به راحتی راهکارهایی ارائه دهید تا با استفاده از آن انرژی را پاک کرده و با انرژی جدید جایگزین کنید. خود عود علاوه بر پاکسازی کردن سبب شده تا انرژی طرف هم مثبت شده و هم بتوان از آن برای ایجاد انرژی مثبت در روح و روان فرد ایجاد کرد.

 

کاهش استرس

متاسفانه اغلب مردم درگیر بحران استرس و نگرانی هستند که باعث می‌شود تا در تصمیم گیری و سبک زندگی شان تاثیر منفی بگذارد. استرس سبب شده تا فرد با مشکلات روحی و و روانی مواجه شده و همین طور در روحیه و انگیزه او تاثیر بگذارد. دلایل مختلفی سبب ایجاد استرس می‌شود و کسانی که در شهرهای بزرگ و زندگی‌های پر دغدغه و مشغله هستند بیشتر معرض استرس قرار دارند. راهکارهای زیادی برای کاهش و غلبه بر استرس به شما داده می‌شود و زمانی که فرد با این مشکل به شدت دست و پنجه نرم کند دارو به و تجویز می‌شود. یکی از کارهای موثر و کاهنده برای مقابله با استرس عود است. دود کردن عود به دلیل ماده ای که دارد سبب شده تا انرژی منفی کم شده و استرس و نگرانی فرد کاهش پیدا کند. عودها می‌توانند از بابونه، زنبق، اسطوخودوس، لیمو و نعناع باشند که هر یک یک سری ویژگی و خواص متفاوتی دارند.

 

آموزش استفاده درست از عود در فنگ شویی

اگر نمی‌دانید که چگونه از عود در فنگ شویی استفاده کنید و همین طور روند کار کردن آن چگونه است و درباره فنگشویی علاقه مند و کنکجاو هستید با شرکت و تهیه دوره آموزش فنگ شویی به راحتی می‌توانید به مطالب این دوره تسلط پیدا کنید. در این دوره های آموزشی به شما تمام نکاتی که درباره فلسفه فنگشویی است آموزش داده می‌شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *