پکیچ ویژه تفاوت زنان و مردان با تخفیف ویژه ...
0

سکه فنگ شویی یا چینگ

سکه فنگ شویی

سکه فنگ شویی یا چینگ

سکه فنگ شویی یا چینگ نمادی مهم و پر کاربرد برای جریان پیدا کردن انرژی پول است. همه کسانی که زمانی از این مدل سکه ها به کار گرفتند درباره تاثیر آن شگفت زده شدند؛ چون که روی کیف پول و ورودی های مالی تاثیر خیلی زیادی داشته اند هنگامی که آن را داخل کیف پول بگذارید باعث می شود تا انرژی های مالی به شما جذب شوند.

 

سکه فنگ شویی ثروت

فنگ شویی همان طور که می دانید فلسفه ای است که در چین باستان در یکی ازامپراتورهای قوی آن به کار گرفته می شده است؛ تاثیراتی که فنگشویی ثروت ایجاد کرد؛ توانست تا حد زیادی روی موفقیت هم در آن دوران و هم در این دوران ایجاد کند. از این رو نمادهای فنگ شویی ثروت به شدت استفاده می شوند چون که تاثیرات آن ها ان قدر زیاد هستند که بر هر کسی پوشیده نیست. شما باید بتوانید نماد های فنگشویی را به خوبی و به درستی به کار ببرید تا بتوانید آن ها را در زندگی تان استفاده کنید.

 

آیا سکه فنگ شویی خوش شانسی می آورد؟

طبق طالع بینی چینی، این سه سکه نشان دهنده سعادت سه آسمان هستند. شش سکه نمادهای برکت آسمانی می باشند و نه سکه ثروت طبیعت را با انسان پیوند می دهند. فنگ شویی پیشنهاد می کند وقتی این سکه ها در مناسبت های خاص به عنوان هدیه عرضه می شوند، هدیه دهنده و گیرنده خوش شانس می شوند.

سکه فنگ شویی را کجا باید بگذارید؟

سکه فنگ شویی را باید همان طور که گفته شد در کیف پول تان و یا زیرش بگذارید؛ اما درست قرار دادن آن خیلی مهم است. همیشه هنگام قرار دادن سکه ها در خانه خود، مطمئن شوید که سکه ها را به درستی قرار دهید؛ در سمت یانگ و چهار کاراکتر رو به بالا قرار دهید.

برای جلب پول چه چیز دیگری باید در کیف پول خود نگه دارید؟ برای این که به جذب بهتر و بیشتر پول کمک کنید می توانید از یک سری فاکتورهای دیگر هم کمک بگیرید که عبارتند از: یشم، زمرد تورمالین سبز، پریدوت و مالاکیت کلسیت.

 

نکات مهم فنگ شویی کیف پول

برای فنگ شویی کیف پول علاوه بر سکه های فنگ شویی باید یک سری عوامل دیگر هم در نظر بگیرید؛ پول های کهنه شده و مچاله شده را در کیف تان قرار ندهید یکی از نشانه های افراد پولدار و موفق این است که برای پول هایشان ارزش قائل هستند آن ها پول را مچاله نمی کنند چون که از ارزش پول کم می کند.

کیف پولتان را تمیز نگه دارید؛ برخی از کیف پول ها را می بینید که همیشه پر از کاغذ هستند و یا رسیدهای پولی در ان هاست؛ حتما کیف پولتان را تمیز نگه دارید.

شکل کیف پول را بهتر است از شکل هندسی مناسب انتخاب کنید و کیف پولی داشته باشید که صاف باشد و پول یکدست در آن قرار بگیرد.

 

رنگ کیف پول مطابق با اصول فنگشویی

شاید برای تان جالب باشد رنگ هم در کیف پول و ثروت خیلی مهم است؛ شما باید از رنگ درست و مناسب برای کیف پول استفاده کنید. برای فنگشویی و افزایش ورودی های پول، برای جذب ثروت فنگ شویی می توانید روی رنگ کیف پول هم حساب کنید؛ برای ان به سراغ کیف های سبز، ابی، سرمه ای، مشکی و … استفاده کنید. البته یادتان باشد کسانی که عدد کوای آن ها 3 و 4 می باشد بهتر است از کیف پول قرمز، طوسی و سفید رنگ بهره نبرند؛ چون که سازگاری ندارد و نمی توان آن را خوب انجام داد؛ برای کیف پول می توانید به سراغ رنگ های خاص فنگ شویی بروید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *