پکیچ ویژه تفاوت زنان و مردان با تخفیف ویژه ...
0

سوالات متداول

برای ثبت نام در سایت کافیست در بالای سایت بروی گزینه ثبت نام بزنید و سپس شماره تلفن همراه خود را وارد کرده و یک رمز انتخابی که به خاطر می سپارید و سپس بعد از تایید یک پیام برای شما ارسال شده که حاوی یک عدد 5 رقمی می باشد که برای تایید صحت شماره تلفن همراه شما می باشد . 

شما می‏‌توانید مشخصات کاربری خود را ویرایش کنید. برای این کار باید با وارد کردن پست الکترونیکی و کلمه عبور، وارد حساب کاربری خود بشوید، سپس با کلیک روی گزینه “پروفایل من” به صفحه‏‌ای منتقل می‏‌شوید که در بخش “اطلاعات کاربر” امکان “ویرایش اطلاعات” وجود دارد.

لطفاً ایمیل‌های اسپم(spam) خود را چک کنید. به ویژه ایمیل‌های ارسال شده به حساب‏‌های کاربری gmail گاهی spam می‌شوند. توجه داشته باشید که link تغییر رمز برای شما ارسال می‏‌شود نه خود رمز.

برای دسترسی به اطلاعات خریدهای قبلی، باید با حساب کاربری خود وارد شوید، سپس روی گزینه “سفارشات من” کلیک کنید تا سوابق خرید شما نشان داده ‏شود.

بله، با این که بدون وارد شدن به سایت می‏‌توانید یک کالا را به سبد خرید اضافه کنید، اما برای انجام مراحل بعدی خرید و ثبت سفارش باید با حساب کاربری خود وارد سایت شده و یا در هنگام خرید، عضویت خود را تکمیل کنید.

شما در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته می‌‏توانید سفارش خود را ثبت کنید.

از طریق کد پیگیری سفارش که بعد از خرید در اختیار شما قرار میگیرد.

خیر ، با توجه اینکه محصولات ما به صورت دیجیتال می باشد و شما پس از خرید بلافاصله به فایلها دسترسی پیدا خواهید کرد . امکان ثبت سفارش به صورت تلفنی نمی باشد .