پکیچ ویژه تفاوت زنان و مردان با تخفیف ویژه ...
0

روش باگوا و اعداد کووا

روش باگوا و اعداد کووا

استفاده از روش باگوا برای بسیاری از افراد یک روش بسیار منطقی و عالی به حساب می آید؛ چرا که هر کدام از قسمت های متفاوت منزل و یا محل کار ساختار خاصی را برای جریان متفاوتی می طلبد و اگر شما به دنبال عشق، محبت و پول هستید باید با استفاده از روش باگوا نقشه محیط خود را به شکل اصولی تعریف نمایید، که این چنین بتوانید هر منطقه را به راحتی برای یک انرژی خاص سازماندهی کنید.

توجه داشته باشید که اعداد کووا در فنگ شویی نیز جایگاه بسیار ویژه ای دارد، به گونه‌ای که استفاده از این اعداد می‌تواند خوش شانسی را برای افراد به وجود بیاورد، پس سعی کنید با محاسبه اعداد کووا به دریافت انرژی های خاص به واسطه فنگشویی شناسایی مناطق خاصی در محیط منزل خود را مورد مرحمت قرار دهید.

برخی از نمادهای فنگشویی

1.    وسایل عتیقه

اگر کمی به محیط اطراف خود دقت کنید به راحتی می توانید با این موضوع آشنا شوید که بسیاری از وسایل قدیمی انرژی بسیار خاصی را به انسان انتقال می دهد پس بهتر است همیشه نسبت به خرید وسایل عتیقه با دقت نظر بیشتری وارد عمل شوید و اگر بتوانید یک وسیله عتیقه خاص را پیدا کنید و در مورد آن اطلاعات مفیدی را به دست آورید به راحتی می توانید در نوع چیدمان محیط خود آن  را قرار داده و انرژی آن به راحتی مورد کاربرد قرار دهید.

2.    کریستال

کریستال ها به عنوان یکی از معروف ترین و البته قدیمی ترین نمادهای مهم به حساب می‌آیند؛ چرا که اگر شما از کریستال در محیط کار و منزل خود استفاده کنید به آسانی می توانید برای جذب پول بر روی آن حساب کنید؛ چراکه کریستال به واسطه اهمیت آن در زیبایی به راحتی می تواند معنای خاصی را در اشکال مختلف از خود ارائه دهد، پس سعی کنید استفاده از کریستال را به هر روشی در محیط کار و منزل خود نادیده نگیرد.

3.    بادزنگ

اگر نام بادزنگ را شنیده باشید بدون شک در مورد اهمیت آن در فنگشویی نیز شنیده اید، که که بادزنگ یکی از وسایل بسیار مهم در دکوراسیون داخلی تمام خانواده های چینی می باشد؛ چرا که بادزنگ را به واسطه حرکت و صدای خاصی که دارد، به عنوان یک منبع انرژی قوی می شناسند که شما با استفاده از بادزنگ شمال غربی خانه خود می توانید از انرژی فوق العاده بادزنگ طبق اصول فنگ شویی به راحتی استفاده کنید.

هزینه بیخود یعنی از دست دادن پول

سعی کنید تا حد امکان هر چیزی که شما را خوشحال میکند را در چیدمان محیط کار و منزل خود مورد استفاده قرار دهید؛ چرا که به دنبال مد رفتن در برخی از شرایط تنها هزینه اضافی محسوب می‌شود و این چنین شما نمی توانید سرمایه و پول را به راحتی برای خود جمع آوری و پس انداز کنید. سعی کنید همیشه عاقلانه انتخاب کنید تا بتوانید راحت تر زندگی کنید.

استفاده از هر وسیله ای که به عنوان مد در بازار وجود دارد به این معنی نیست که شما باید حتماً از آن استفاده کنید، بلکه باید از وسایلی با انرژی های خاص و کاملا کاربردی که شما را خوشحال می‌کند در فضای دکوراسیون محیط کار و منزل خود استفاده نمایند و دقت نمایید که استفاده از وسایل مهم، ضروری با انرژی های تعریف شده مهمترین مسأله در فنگشویی می باشد که باید به ان توجه شود اگر مایل هستید که همیشه فضایی پر از انرژی مثبت داشته باشید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *