پکیچ ویژه تفاوت زنان و مردان با تخفیف ویژه ...
0

دوره فنگ شویی – پارت دوم

تأثیر فنگ شویی و مدیرت ذهن

پس از دوره فنگ شویی با یک ترکیب درست و عالی می‌توانید یک هارمونی درست و به‌جا را به وجود آورید، استفاده از بسیاری از لوازم باعث جذب فراوانی از انواع انرژی می‌شود، به‌گونه‌ای که شما اگر هنر فنگ شویی را جدی بگیرید، تاثیر آن را در ابتدا بر فکر و ذهن خود احساس خواهید کرد؛ چراکه زندگی ما تحت تاثیر تفکر ما بنا شده است و حتی وجود موقعیت‌های خاص می‌تواند بر روند یک انرژی تاثیر مستقیم بگذارد.

تاثیراتی که حتی به صورت فردی ممکن است در زندگی آن را حس کنیم، شما اگر بتوانید یک موقعیت‌شناس خوب باشید به‌خوبی این موضوع را درک خواهید کرد که بسیاری از موقعیت‌ها در محیط باعث فشار روحی می‌شود و با دانستن این موضوع شما خواهید توانست مدیریت بیشتری بر روی روح‌وروان خود داشته باشید؛ چرا که برخی از مصالح ساختمانی قدرت جذب بالایی داشته و بر سیستم عصبی افراد بسیار تاثیر می‌گذارند.

حتی بسیاری از لوازم نورپردازی مصنوعی نیز باعث دفع انرژی‌های مثبت می‌شوند، به‌همین‌خاطر شما باید کیفیت را در بسیاری از لوازم مانند: لوازم روشنایی لحاظ کنید؛ چراکه ذهن انسان با بسیاری از شرایط نمی‌تواند سازگاری داشته‌باشد، سیستم‌های مغناطیسی و الکترونیکی را انسان نمی‌تواند به‌خوبی هضم کند.

پاک بودن محیط

حتی نبود یک تهویه درست در یک محیط باعث آزار جسم و روح انسان می‌شود؛ چرا که تمام افراد علاقه دارند تا در فضای خوشبو زندگی خود را سپری کنند و وجود بوهای ناخوشایند به راحتی انسان را عصبی و کلافه می‌کند و در قانون فنگ شویی به وجود یک تهویه مناسب و هم‌چنین وجود گیاهان متفاوت با عطر خاص بسیار تاکید شده است.

شما اگر به نظم و هماهنگی وسایل اطراف خود دقت نکنید، بدون‌شک این امر باعث خواهد شد که ذهن شما به‌صورت مداوم خسته شود و این خستگی شما را از زندگی یک‌نواخت ناامید خواهد کرد؛ چراکه انسان در محیطی که در آن انرژی‌های پاک و عالی در رفت‌و‌آمد است، ذهنی آرام و منسجم دارد و اصولاً محیطی را که در آن آلودگی وجود داشته باشد را نمی‌تواند تحمل کند.

به‌همین‌دلیل در قانون فنگ شویی این نکته بسیار تاکید شده است که به‌هیچ‌عنوان اجازه ندهید که زباله‌ای در محیط شما وجود داشته باشد؛ چرا که آلودگی‌های ناشی از جمع شدگی زباله بسیار بر زیبایی و تمیزی محیط تاثیر می‌گذارد و این‌گونه ذهن انسان را آشفته می‌کند.

از بی نظمی فرار کنید

شما حتی اگر به زاویه‌های خاص مکان خود از جمله گوشه‌های خاص از اتاق‌های دنج دقت کنید، همیشه محل‌هایی هستند که در آن تمام وسایل را بر روی یک‌دیگر تلنبار می‌شود، این موضوع باعث گرفتن انرژی زیادی از انسان می‌شود و باعث بروز مشکلات بسیاری برای جسم‌و‌روح انسان می‌گردد و به‌همین‌خاطر بهتر است که سبک زندگی خود را تغییر دهید و تنها وسایل ضروری را نگهداری نمایید.

آشفتگی و بی نظمی در محیط باعث تصمیم گیری کند در افراد نیز می‌شود، که این موضوع به ذهن آشفته و کلافه انسان بسیار مربوط می‌شود،پس بهتر است در زندگی ابتدا به دهن خود و سپس به سبک زندگی خود بسیار اهمیت دهید، چرا که هردو باعث می‌شود  شما دیدگاه بهتر و مثبت‌تری نسبت به زندگی داشته‌باشید.

کاربرد درست عناصر در کنار انواع رنگ‌ها با شکل‌های متفاوت را نباید از یاد برد؛ چرا که اگر به‌صورت درست، هماهنگ و البته اصولی این ترکیبات صورت پذیرد می‌تواند علاوه بر یک چیدمان درست و تزئین خاص در هر نوع دکوراسیونی باعث جذب انرژی‌های مثبت و مفید برای هر محیطی شود و حتی شما اگر به نوع سقف محل زندگی خود دقت کنید به راحتی متوجه خواهید شد که هر چقدر سقف بلندتر باشد بدون‌شک اتاق موردنظر دلبازتر دیده می‌شود پس یادتان باشد دقت کردن به تمام این موارد هر چند کوچک باعث نشان دادن محیط‌های دلنشین‌تر می‌شود.

نمی‌توان انکار کرد که بسیاری از افراد اهمیت فنگ شویی را در زندگی به خوبی حس کرده‌اند؛ چرا که با استفاده از اصول و قواعد خاص فنگ شویی می‌توان سبک زندگی را به آن شکلی تغییر داد که انسان در آن احساس راحتی بیشتری چه از لحاظ روحی و جسمی داشته باشد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *