پکیچ ویژه تفاوت زنان و مردان با تخفیف ویژه ...
0

دلایل نیاز به کوچینگ دکوراسیون

کوچینگ دکوراسیون و بهره گیری از کوچ در رشته معماری و دکوراسیون کمک حال بسیاری از طراحان دکور می‌باشد. کوچینگ با آموزش فرق دارد؛ در صورتی که خیلی از افراد آن را با مشاوره و تدریس یکی می‌دانند. کوچینگ در مسیر راه به فرد کمک می‌کند که اهداف و خواسته‌های خود را بهتر بشناسد و بتواند با استفاده از توانایی و مهارت‌ها، راحت تر، سریع تر و … به آن‌ برسند. رشته دکوراسیون یکی از شاخه‌هایی است که وجود کوچ و نیاز به کوچینگ در آن خیلی حس می‌شود. در ادامه در این مقاله به دلایل نیاز به کوچینگ دکوراسیون اشاره خواهیم کرد پس با رئیسی کو همراه باشید.

 

افرایش اعتماد به نفس

اولین دلایلی سبب شده تا شما نیاز به راهنما و کوچ داشته باشید؛ اعتماد به نفس است. اعتماد به نفس در داشتن کارها اهمیت خیلی زیادی دارد. به عنوان مثال افرادی وجود دارند که توانایی بالایی در طراحی و دکوراسیون دارند؛ اما نمی‌دانند که چطور و چگونه باید از توانایی های خود بهره ببرند؛ چون که اعتماد به نفس کافی ندارند و نمی‌دانند که باید با کارفرماها طرف حساب شوند. وجود یک کوچ که خودش طراح دکور موفقی است، در داشتن اعتماد به نفس، بهبود کارها و پیدا کردن فرصت‌های شغلی به شما کمک زیادی می‌کند.

 

تشخیص اصل از غیر از اصل

خیلی از افراد در زندگی شان یک عالمه ارزو و خواسته دارند که نمی‌دانند کدامشان اولویت دارند و برایشان مهم تر است. کوچ به افراد در این زمان‌ها کمک می‌کنند که اهداف شان را با توجه به خواسته هایشان بررسی کنند و ببینند کدام یک را بیشتر از هر چیز دیگری می‌خواهند. در واقع کوچینگ در این زمان کمک می‌کند تا اصل از غیر از اصل شناسایی شود و کارها اولویت بندی گردند.

 

افزایش انگیزه

زمانی که شما در مسیر راه که هم روزهای آسان در آن هست و هم روزهای سخت و مشکل یک فردی در کنار شما باشد که به شما کمک کند تا بتوانید کارها را راحت تر و سریعتر و با بازدهی بهتر انجام دهید، انگیزه شما بیشتر بیشتر می‌شود و بهتر می‌توانید مدیریت کنید. در واقع دلایل نیاز به کوچینگ دکوراسیون با توجه به اهمیت این رشته هر روز بیشتر و بیشتر می‌شود؛ چرا که یک طراح نه تنها باید بتواند طراحی کند بلکه باید بتواند کارهایی از قبیل مدیریت، مشاوره، کار کردن با کارفرماها را هم بلد باشد که کوچ در این موارد به او کمک می‌کند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *