پکیچ ویژه تفاوت زنان و مردان با تخفیف ویژه ...
0

در 40 روز به خواسته هایت برس

40 روز به خواسته هایت برس شاید در نگاه اول برای شما سخت و ناممکن باشد؛ اما هر کسی یک سری آرزوها دارد؛ انسان با خواسته‌هایش است که در زندگی می‌تواند کار کند و به فعالیت بپردازد. زمانی که کودک بودیم نیاز داشتیم تا عروسک و اسباب بازی داشته باشیم و تمام آرزوهای ما در آن خلاصه می‌شد؛ بزرگ تر که شدیم نیاز داشتیم در مدرسه نمره و دوستای خوبی داشته باشیم؛ به جوانی و میان سالی که رسیدیم، به مسکن، ماشین و ازدواج خوب نیاز داریم تا بتوانیم به روزگارمان برسیم. ما به شما کمک می‌کنیم تا در 40 روز به خواسته هایت برس و نتایج بهتری بگیرید.

 

استفاده از قانون جذب

جهان بر پایه قانون است؛ کائنات به شما کمک کرده تا بتوانید به آرزوها و خواسته‌هایتان برسید در صورتی که مطابق با آن عمل کنید. قانون جذب باوری می‌باشد که در آن فرد با تمرکز به نکات مثبت یا منفی زندگی خودش آن را به زندگی خودش باور کنند. قانون جذب طبق تحقیقات انجام شده نه تنها در زندگی و مسائل مالی و ثروت تاثیر دارد بلکه در سلامت جسم و روان و روابط هم تاثیر گذار است.

 

برنامه ریزی

اگر با کائنات هماهنگ شدید دومین کاری که باید انجام دهید این است که برنامه ریزی کنید؛ با برنامه ریزی کردن شما می‌توانید به بزرگ ترین آرزوهایتان هم برسید. برنامه ریزی می‌تواند روزانه، هفتگی و ماهانه باشد. اگر روزانه برنامه ریزی می‌کنید بهتر است از شب قبل کارها را اولویت بندی نمایید تا بتوانید به همه آن‌ها برسید. برنامه ریزی شما را به فردی منظم تبدیل می‌کند و کمک کرده تا حاشیه‌ها را کنار بگذارید.

 

عمل کنید

هر خواسته ای که داشته باشید؛ اگر بخواهی سقف آرزوهایت را بی انتها کن باید بتوانید؛ اقدام کنید. اگر بزرگ ترین آرزوها رم داشته باشید؛ صبح تا شب در فکر آن‌ها باشید؛ زمانی که دست به اقدام نبرید، کاری پیش نبردید. برای این که بخواهید کاری ناشناخته را انجام دهید؛ ابتدا مشورت کنید و پس از آن با ترس مقابله کنید. احساس ترس، تردید و نگرانی خیلی در مسیر راه شما به سراغ تان خواهد آمد؛ از این رو اگر کسی در راه رسیدن به آرزوهایش سفت و سخت است می‌تواند از کوچینگ استفاده کند.

 

از شکست نترسید

بعضی از افراد برای این که شکست نخورند و ترس از آن؛ اصلا وارد کاری نمی‌شوند و هیچ مسیری را شروع نمی‌کنند. اگر کاری را شروع می‌کنید باید مسئولیت صفر تا صد آن را قبول کنید و بپذیرید که در راه ممکن است با نگرانی مواجه شوید و همین طور امکان دارد که مسیر برای شما سخت و مشکل باشد. از شکست نترسید؛ شکست بخشی از مسیر است اگر با آن مواجه شدید؛ مسلما قوی تر می‌شوید و تجربه تان بیشتر خواهد شد.

 

دوره‌های آموزشی

یک دوره ای وجود دارد که به شما کمک کرده تا به این هدف ( سقف آرزوهایت را بی انتها کن) خواهید رسید؛ دوره 40 روز تا کامیابی به شما کمک کرده تا در 40 روز به خواسته هایتان خیلی راحت و سریعتر برسید؛ بدون این که بخواهید خیلی به حاشیه دامن بزنید و در مسیر را دچار گمراهی شوید. در این دوره به شما هر روز به مدت 40 روز کمک می‌شود تا بتوانید به خواسته هایتان راحت تر برسید. 40 یکی از اعداد جادویی است و خیلی از افراد اعتقاد دارند که اگر یک کاری را به مدت چهل روز انجام دهید جزء عادات شما خواهد شد و اگر برعکس یک کاری را هم چل روز ترک کنید از زندگی تان خواهد رفت. 40 روز به خواسته هایت برس، هدفی است که در این دوره می‌توانید به آن راحت و سریع تر برسید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *