پکیچ ویژه تفاوت زنان و مردان با تخفیف ویژه ...
0

ترفند های فنگشویی برای پول

ترفند های فنگشویی به شما کمک می کند تا پول زیادی وارد زندگی تان کنید.

ترفند های فنگشویی برای پول

ترفند های فنگشویی برای پول شما را می تواند در کم ترین زمان به درآمدهای بیشتر برسد. همه افراد اگر آرزوهایشان را مرور کنند بیشتر آن ها در جنبه های مالی خلاصه می شوند؛ همه افراد دوست دارند تا زندگی خوبی داشته باشند و همین طور می خواهند که در رفاه و آسایش مالی باشند و استقلال مکانی و زمانی داشته باشند. اگر شما آموزه های فنگ شویی را در زندگی تان رعایت کنید به شما کمک می کند تا خیلی راحت تر و زود تر به ثروت ها بی پایان برسید. این نکات انرژی را راحت و سریع تر به زندگی شما وارد کرده و آن را متعادل می سازد. در این مقاله در وب سایت رئیسی کو مرجع آموزش فنگشویی با ما همراه باشید.

 

ثروت و آشپزخانه

شاید اگر کسی به شما پیشتر می گفت که آشپزخانه شما در پرورش ثروت تاثیر گذار است برای تان غیر قابل باور بود. بله باید بگوییم هر اندازه آشپزخانه شما داخلش اصول فنگشویی بیشتر رعایت شده باشد برای شما انرژی ثروت را بیشتر می آورد. برای آشپزخانه ترفندهایی که وجود دارد گاز را همیشه تمیز نگه دارید؛ از ورود کامل نور مطمئن شوید و همین طور اگر آشپزخانه تان کوچیک است کاری کنید که بزرگ تر به نظر برسد به عنوان مثال درون آن آینه قرار بدهید و همین طور اگر ورودی آشپزخانه از محلی که کار می کنید قابل دیدن نیست با آینه می توانید آن را بپوشانید.

 

کریستال لیمویی در خانه تان داشته باشید

در ترفند های فنگشویی کریستال لیمویی نشانه ای از ثروت به شمار می رود. سنگی در فنگشویی است که خیلی معروف می باشد و پیریت نام دارد. درخت جواهرات که سنگ هایی مانند یاقوت بنفس، کریستال لیمویی، مرجان یا عیقی در آن ها کار شده می توانند انرژی ثروت را به زندگی شما جذب کنند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *