پکیچ ویژه تفاوت زنان و مردان با تخفیف ویژه ...
0

با فنگ شویی پولدار شو

با فنگ شویی پولدار شو

موفقیت و پولدار شدن ارزوی هر کسی است. اگر می خواهید پولدار شوید اما فک می کنید راه سختی در پیش دارید. فک می کنید که نمی توانید؛ یا این که فرصت ها کم شده یا تمام شده و پولی در کار نیست؛ به شما فنگ شویی را پیشنهاد می کنیم. فنگ شویی فلسفه ای از چین است؛ سرزمینی کهن با رمز و رموز زیاد و فلسفه های پر ارزش و بسیار. فنگشویی به تعادل داشتن در انرژی و استفاده درست از هر چیزی ارزش تاکید دارد. فنگشویی هم در زندگی شما، هم در کار شما، هم در آرامش شما و هم در ازدواج شما تاثیر گذار است؛ اما در این مقاله تاکید روی بعد مادی و پولسازی فنگشویی داریم پس با مجله رئیسی کو همراه باشید.  

تعادل داشتن در هر چیز

ثروت سازی بیشتر از کار شما به ذهن تان بستگی دارد؛ باید بتوانید تا ذهن تان را ثروت کنید و همین طور ثروت را در سراسر زندگی تان جاری کنید. فنگشویی دوست دارد که همه چیز در زندگی متعادل باشد؛ چون که این فلسفه انرژی را اصل می داند و یین و یانگ باید در تعادل هم دیگر باشند. اگر بخواهید ثروت مند شوید باید یک نگاهی به اطرافتان بیاندازید. باید در قدم اول هر گونه هرج و مرج را از بین ببرید. محیط شلوغ و بی نظم، ذهن بی نظمی برای شما فراهم خواهد کرد؛ از این رو باید محیط کاری و زندگی تان را آرام کنید. وسایل تان را مرتب و منظم بگذارید و هر گونه اشیایی که بدردتان نمی خورد و همین طور وسایلی که کهنه و از کار افتاده هستند را دور بیاندازید.  

عناصر طبیعی استفاده کنید

برای این که با فنگ شویی پولدار شوید لازم نیست به دنبال ثروت بدوید بعضی وقتا کافیست سبک زندگی تان را کمی اصلاح کنید آن وقت می بینیت که پول دنبال شما خواهد دویید. سعی کنید به سراغ آب بروید و آرامش را برای ذهن تان بیاورید از نماهای آب در محیط کار و زندگی استفاده کنید و همین طور بتوانید از گل و گیاه استفاده کنید. اگر ذهن تان را به سمت آرامش و ثروت پیش ببرید، ایده های پول ساز به سراغ شما می آیند.  
 

فنگ شویی در دکوراسیون داخلی ترم 2

3,240,000 تومان
15:00ساعت
4

فنگ شویی در دکوراسیون داخلی ترم ۱

2,700,000 تومان
09:18ساعت
1

آموزش فنگ شویی لوشو

180,000 تومان
00:45ساعت
214
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *