پکیچ ویژه تفاوت زنان و مردان با تخفیف ویژه ...
0

باگوا چه کارایی دارد

ترسیم نقشه باگوا را یاد بگیرید.

 

باگوا چه کارایی دارد

باگوا در زبان چینی معنی هشت نماد را می دهد؛ این هشت نماد به این معنی هست که سه خطری از کیهان شناسی برای بیان کردن حقایق با هشت مفهوم ارتباط دارد که هر یک از آن ها یک معنی خاصی دارند. هر یک از این هشت نماد از  یکی از متدهای فنگشویی است. باگوا فنگشویی به دو دسته تقسیم می شود باگوای آسمان پیشین که برای مکان خاکسپاری است و باگوای آسمان پسین که در محل زندگی افراد کارایی دارد. در این مقاله نکاتی بیان می کنیم شما با استفاده از آن می توانید نقشه خانه یا محل کارتان را رسم کنید.

 

اولین مرحله برای ترسیم نقشه باگوا

برای تامین کردن کارهای اولیه تطبیق خانه یا دفتر کارتان با نقشه فنگشویی باگوا ابتدا طرحی از خانه خودتان بکشید؛ در این طرح حتما محل درب ورودی را علامت گذاری کنید چون که درب ورودی جهت های این نقشه را مشخث می کند. این طرح باید همه چیزهایی که در ساختمان است را در بگیرد و ایوان، حیاط پشتی و گاراژ به خانه شما وصل شود. اطمینان داشته باشید که خانه تان را دقیقا به همان مدلی که هستند روی کاغذ بکشید. حتما در طرح خودتان هر پنجره برجسته باید شامل یک سری کارهای الحاقی معماری باشد. نکته مهم اگر شما در دو یا سه طبقه زندگی می کنید برای هر طبقه محل زندگی تان یک نقشه جداگانه بکشید؛ این خیلی مهم است اکثرا آن را رعایت نمی کنند.

 

مرحله دوم برای رسم باگوا

برای رسم کردن نقشه فنگشویی باگوا به سراغ ابعادی بروید که طرح خانه را روی آن رسم کردید و همه مقیاس های آن ها را استفاده کردید؛ نقشه را به صورت مربع یا مستطیلی رسم کنید هر کدام که به شکل خانه شما نزدیک تر باشد مورد قبول تر است. نقشه فنگ شویی باگوا یادتان باشد که یک مثلث هشت وجهی می باشد؛ اما با این حال به شکل مربع یا مستطیل بر می گردد تا هر کدام شباهت بیشتری به خانه داشته باشند

به این صورت کار شما خیلی ساده تر می شود، با خط کش به 9 بخش مساوی آن را تقسیم کنید و بخش ها را به ترتیب نام گذاری کنید. ساده ترین خانه ها برای این کار می توانند به شکل مربع یا مستطیل باشد؛ چون که هیچ گوشه ی از دست رفته ای نخواهند داشت.

 

چگونه محل درب قرار تعیین کنیم؟

یکی از سوالات بزرگ افراد در زمان کشیدن نقشه باگوا دارند و چالش بیشتر آن ها به شمار می رود این است که چگونه محل درب را بشناسند. برای این که آن را درست تشخیص دهید این است که جایی که انرژی چی وارد می شود را به عنوان دهان در هر خانه در نظر بگیرید. روش قطب نما به این صورت است که می توانید از قطب نما جهت های خانه را تشخیص دهید و مربع ها را پر کنید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *