پکیچ ویژه تفاوت زنان و مردان با تخفیف ویژه ...
0

باگوا و جایگاه عناصری

جایگاه عناصر در موقعیت و جهات مختلف مکان با استفاده از نقشه‌ی باگوا

  تقویت رابطه‌ی عاشقانه

سعی کنید در قسمت شمال نقشه‌ی باگوا خود از عنصر آب برای پیشرفت در شغل و حرفه‌ی خود استفاده کنید، حتی در قسمت جنوب‌غرب نقشه‌ی باگوای ترسیم شده، این جهت اختیار دارد منطقه‌ای برای رابطه‌ای عاشقانه و تقویت یک عشق آتشین باشد که شما با استفاده از عنصر خاک می‌توانید به این موارد دست پیدا کنید و بهتر است در این موقعیت از عکس‌های دونفره استفاده کنید و هم‌چنین از وسایل جفت غافل نشوید؛ چرا که تأثیر بیشتری را حس خواهید کرد.

 

 اهمیت کانون خانواده

اما موضوع سلامتی و اهمیت خانواده همیشه در رأس موضوعات مهم بوده است، که شما می‌توانید با در نظر گرفتن جهت شرق نقشه‌ی باگوای خود با استفاده از آن از عکس‌های خانوادگی نیز استفاده کنید، که البته با توجه به اصول فنگ شویی به‌کارگیری انواع گیاهان قادر است سلامت خانواده‌ی شما را به شکلی صحیح تأمین نماید.

 

قدرت‌طلبی و جذب ثروت

ثروت و قدرت‌طلبی چیزی است که انسان‌ها همیشه به‌دنبال آ‌ن هستند که شما در قسمت جنوب‌شرق نقشه‌ی باگوای خود با استفاده از عنصر چوب می‌توانید به ذخیره‌ی انرژی مثبت فکر کنید، که البته باز هم با توجه به توصیه‌های علم فنگ شویی شما در این قسمت اگر از گونه‌های گیاهان استفاده کنید، درصد فراوانی از وفور نعمت را حس خواهید کرد، که حتی این منطقه به قدرت و ثروت معروف است ونگهداری دارایی و وسایلی که بسیار برای شما ارزشمند است می‌تواند گزینه‌ی کاملاً اصولی در این منطقه باشد.

 

مرکزیت نقشه‌ی باگوا

به‌کارگیری عنصر خاک را در این جهت فراموش نکنید؛ چراکه مرکزیت نقشه‌ی باگوای شما باید با یک تعادل و هماهنگی همراه شود که شما در مرکزیت نقشه‌ی موردنظر باگوای خود بهتر است از وسایلی که برای شما حس امنیت را به وجود می‌آورد استفاده کنید و یا حتی از نقاشی‌ها و تصاویر خاصی که صلابت را به نمایش می‌گذارد غافل نشوید، کاربرد عنصر فلز قادر است به افراد حس امنیت و آرامش را منتقل کند.

شما در شمال‌غرب نقشه‎ی خود بهتر است باردیگر از عنصر فلز استفاده کنید و بهتر است از تصاویر کسانی‌که در زندگی شما به نوعی به‌عنوان قهرمان یاد می‌کنید استفاده کنید.

اما در قسمت غرب نقشه‌ی باگوا نیز به‌راحتی می‌توان برای پرورش فکری کودکان قدم مهمی برداشت که بهتر است در این قسمت از انواع صنایع دستی و لوزم آموزشی نیز استفاده شود؛ چرا که این قسمت می‌تواند برای شما یادآور دانش و آموزش باشد و شما حتی در قسمت شمال‌شرق نقشه‌ی باگوا شایسته است از یک کتابخانه استفاده کنید و یا حتی تصویر افراد موفق و دانشمند را نیز مورد کاربرد و نمایش قراردهید.

 

به آینده فکر کنید

نوبت به عنصر آتش می‌رسد؛ به این ترتیب‌که این عنصر همیشه برای ما یادآور شهرت و اعتباری بالا می‌باشد که قسمت جنوب نقشه باگوا می‌تواند به عنصر آتش اختصاص داشته باشد که شما بهتر است از تصاویر خاصی استفاده نمایید، نقاشی و ثبت تصاویری که به ایده و برنامه‌های آینده‌ی شما مربوط است در این منطقه جای دارد.

 

آموزش باگوا در دوره های فنگ شویی رئیسی

اگر شما به دنبال نقشه باگوا و استفاده از ان در هر جنبه از زندگی تان هستید تمامی آن ها را می توانید با استفاده از آموزش فنگشویی را یاد بگیرید. دوره های فنگ شویی به شما کمک می کند تا در کم ترین زمان ممکن به اصول فنگشویی تسلط داشته باشید و همین طور بتوانید خیلی راحت جنبه های زندگی را در تمام بخش ها انجام بدهید. فنگ شویی مهشید رئیسی به شما کمک زیادی می کند تا بتوانید در فنگ شویی کمک نمایید. مهندس مهشید رئیسی با سال ها سابقه در حوزه آموزش فنگ شویی فعالیت کرده و توانسته نتایج عالی رقم بزند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *