پکیچ ویژه تفاوت زنان و مردان با تخفیف ویژه ...
0

اموزش کوچینگ

کنجکاو باشید

برای اموزش کوچینگ خاطرنشان می‌کنم که فراموش نکنید باید کنجکاوی خود را در حد وسیع اما معنایافته نشان دهیدکه این‌گونه افرادی که با او در ارتباط هستند به‌خوبی با این نکته روبه‌رو می‌شوند که تمام حرکات و رفتار آن‌ها مورد توجه قرار می‌گیرد و این‌گونه بر عملکرد آن‌ها نیز تاثیر خاص و چالش‌برانگیز می‌گذارد. یک رهبر خوب به‌خوبی توانمندی‌ها و استعدادهای افراد را به آن‌ها در موقعیت خاص یادآوری کرده و باعث می‌شود که به یک رشد فردی خوب دست پیدا کنند و با اعتمادبه‌نفس بالا به انواع کارهای خود رسیدگی کنند عموماً برای هر رهبری موفقیت افرادی که با آن در ارتباط هستند باید همیشه در رأس کار و اولویت برنامه‌ای او وجود داشته باشد. هوش هیجانی را بسیار مهم بدانید چراکه باعث می‌شود شما رفتارهای خود را با انگیزه‌های خاص در بسیاری از تعاملات اجتماعی ادامه دهید هر چقدر که کنترل بیشتری بر روی هوش هیجانی خود داشته باشید بدون‌شک با موفقیت بیشتری روبه‌رو خواهید شد. این‌گونه احساسات خود را در یک مسیر منطقی به‌کار خواهید برد و با تشخیص درست فرآیندهای خاصی را به وجود خواهید آورد. انگیزه دادن به خود و دیگران در بسیاری از شرایط برای بسیاری از  افراد که درکارخود با سرخوردگی مواجه می‌شوند از جمله کارهایی است که در آموزش فرامی‌گیرد باید چگونه با این افراد در این شرایط با کنترل هوش هیجانی؛همدلی را با آن‌ها انجام داده و دغدغه‌های آن‌ها را از لحاظ روان‌شناسی کنترل نمایید. انگیزه‌هایی که در لحظه باید به افراد داده شود همگی جزء کارهای اصلی کوچینگ می‌باشد چرا که این‌گونه مهارت اجتماعی ایجاد می‌شود و افراد با اتکای بیشتر می‌توانند به موفقیت نزدیک‌تر شوند.

انرژی مثبت

افرادی که بتوانند وضعیت‌ها را در هر شرایطی به‌خوبی مدیریت کرده و مشکلات را دور نمایند و با ایجاد انگیزه‌ها و تفکرات مثبت به‌صورت عملی داستان را به‌شکل بهتری هدایت کنند عموماً شایستگی بالایی دارند تا بتوانند به‌عنوان یک کوچینگ مسیر خود را به‌خوبی طی کنند. چرا که بازخورد خوبی در مسیر خود وجود خواهد داشت و این‌گونه بهترین رفتارها ؛مهارت‌ها و شایستگی‌ها را با مسئولیت بالایی به ثمر خواهند رساند.

احترام به عقاید

توجه داشته باشید که به‌هیچ‌عنوان نباید به عقاید و باورهای دیگران بی‌احترامی کرد، چرا که این‌گونه در اخلاق حرفه‌ای خود نخواهید توانست موفقیتی را کسب کنید و از جمله آموزش‌های خاصی که به‌شما داده می‌شود مدیریت همین رفتار می‌باشد تا بتوان نتیجه‌ی خوبی را با فرمول‌ها و تکنیک‌های خاص در نوع کار خود به راحتی به‌دست آورید و با مهارتی خاص قدرت را نیز در هر شرایطی در دست داشته باشید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *