پکیچ ویژه تفاوت زنان و مردان با تخفیف ویژه ...
0

اموزش فنگ شویی ذهن

اموزش فنگ شویی ذهن

اموزش فنگ شویی ذهن یکی از راهکارهایی است که با استفاده از آن می توانید به راحتی به درآمد بالا، آرامش و تعادل در زندگی تان برسید. فنگشویی ذهن به شما کمک می کند تا در بهترین شرایط بتوانید زندگی کنید؛ در صورتی که از اصول فنگشویی به درستی بهره ببرید.

 

ذهن تان را اماده کنید

اموزش فنگ شویی ذهن قبل از هر چیزی نیاز دارد تا با استفاده از ذهن تان پیش بروید. هیچ چیزی در زندگی اندازه ذهن شما روی زندگی تان تاثیر ندارد؛ اگر بتوانید ذهن را کنترل کنید بقیه موارد را هم به آسانی می توانید کنترل کنید. از این رو اول باید درون تان را برای پذیرش فنگشویی آماده کنید. فنگ شویی به شما کمک می کند تا با استفاده از اصول آن و به کارگیری درست وسایل آرامش و تعادل را به ذهن تان برگردانید.

 

چیدمان درست وسایل

در اموزش فنگ شویی ذهن شما یاد می گیرید تا چگونه وسایل را درست بچینید؛ شما یاد می گیرید تا بتوانید هم خانه، محل کار و یا هر جایی که نیاز دارید را به خوبی دکوراسیون کنید و هم یاد می گیرید که چگونه با چیدمان وسایل ذهن تان را ثروت مند کنید. فنگشویی علاقه زیادی به استفاده از وسایل تیز و برنده ندارد و سعی دارد تا از وسایل گرد استفاده شود. همچنین فنگ شویی گمان دارد که استفاده از وسایل کهنه، شکسته شده و قدیمی که به کار نمی آید انرژی های اطرافتان را مختوش می کنید و ثروت را دور می نمایید؛ از این رو بهتر است که همه موارد را که اموزش فنگ شویی ذهن به شما می گوید را اجرا نمایید.

 

اموزش فنگ شویی ذهن تخصصی

فنگ شویی کردن ذهن کاری ساده نیست شما در مراحل اولیه نمی توانید به راحتی روی ذهن تان تاثیر بگذارید پس در آموزش فنگ شویی اگر در مراحل اولیه نتوانستید تا به خوبی فنگشویی را اجرا کنید. اصلا نا امید نشوید بین کسانی که از فنگ شویی نتایج عالی می گیرند و کسانی که نمی توانند فنگشویی را انتها به پایان برسانند انگیزه و امید عامل اصلی است. فنگ شویی را قدم به قدم طی کنید و اگر جایی از آن برای شما سخت و ناباور بود آن جا را مجدد تمرین کنید تا در زندگی شما جا باز کند.

پس از طی کردن دوره های آموزش فنگ شویی ذهن شما متوجه می شوید که تک تک اموزه های فنگشویی به جزئی از زندگی روزمرتان تبدیل می شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *