پکیچ ویژه تفاوت زنان و مردان با تخفیف ویژه ...
0

آموزش فنگ شویی مقدماتی

آموزش فنگ شویی مقدماتی

اگر می‌خواهید خانه ای داشته باشید که هر لحظه پر بکشید تا به آن وارد شوید؛ آموزش فنگ شویی مقدماتی را بگذرانید. فنگ شویی فلسفه ای است که به شما کمک می‌کند تا خانه، محل کار و محل مطالعه عالی و ارامش بخشی داشته باشید. گذراندن دوره اموزش فنگ شویی مقدماتی برای هر کسی که می‌خواهد چیدمان آرامش بخش و هماهنگ با کائنات را داشته باشد الزامیست.

 

فنگ شویی مقدماتی چیست

فنگشویی شامل یک سری مباحث است و همان طور که می‌دانید نوعی فلسفه قدیم چین باستان است. درک و فهمیدن همه مطالب آن یک جا و یکباره برای هر کسی ممکن است سخت و مشکل باشد. در مقدماتی فنگ شویی شما یاد می‌گیرید، عناصر را بشناسید، رنگ‌ها را درست به کارببرید. از آن‌ها به خوبی استفاده کنید. چه عواملی را در زندگی و محل کارتان به کار ببرید و چه عواملی را حذف کنید. تمامی این‌ها از جمله مواردی هستند که در آموزش فنگ شویی مقدماتی تدریس خواهند شد.

 

تاثیر فنگ شویی مقدماتی

زمانی که شروع به یادگیری فنگشویی در زندگی تان کنید. نه تنها اطراف شما بلکه طرز تفکر و ذهن تان هم تغییر می‌کند. فنگ شویی شما را به سمت و سوی خوشبختی و ثروت می‌برد و هر اندازه که شما بتوانید از اصول ان درست استفاده کنید نتیجه اش بیشتر و بیشتر خواهد بود. عشق، ازدواج، فیزیولوژِ، سلامتی، ثروت و افزایش مشتری تماما از جمله مواردی هستند که فنگ شویی روی آن‌ها تاثیر خواهد گذاشت.

 

با یادگیری آموزش فنگ شویی می‌آموزید که

بسیاری از مشکلات تان را ساده حل کنید، فنگشویی یکی از راه حل‌های ممکن برای حل و فصل خیلی از ناراحتی‌ها و مسائل است.
فنگ شویی به شما یاد می‌دهد تا به منزلتان انرژی‌های خوب و مثبت وارد کرده و دکوراسیون عالی داشته باشید.
فنگ شویی روحیه شما را بالا و بالاتر می‌برد و با استفاده از آن می‌توانید در مقابل افکار منفی تان بایستید.

 

فنگ شویی ذهن و ثروت

فنگ شویی روی ذهن شما تاثیر دارد و یک فرد ثروت مند، مسلما ذهن ثروت مندی دارد. فنگشویی به شما یاد می‌دهد تا مشکلات تان را به آسانی حل کنید و ذهن تان را از افکار منفی و حواشی که سبب شده شما از ثروت دور بمانید خالی می‌کند. فنگشویی ذهن شما را به فردی تبدیل خواهد کرد که از ایده‌های ساده پول بسازید. پس حتما در آموزش فنگ شویی مقدماتی شرکت کنید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *