پکیچ ویژه تفاوت زنان و مردان با تخفیف ویژه ...
0

آموزش فنگ شویی – شناخت عناصر آن

آموزش فنگ شویی و شناخت عناصر آن

آموزش فنگ شویی در گرو شناخت عناصری است که در آن مهم می‌باشند. هر اندازه که این عناصر بهتر شناخته شود؛ در زندگی شما تاثیر بیشتری دارد. امروزه عناصر پنچ گانه در فنگشویی را می‌توان آب، چوب، آتش، فلز و خاک نام برد که هر کدام یک سری ویژگی و تاثیر متفاوتی دارد.

 

عناصر پنج گانه فنگ شویی

در هر طب قدیمی یک سری تکنیک و اصولی وجود دارد به عنوان مثال در طب سوزنی از سوزن برای رفع گرفتگی و حل کردن بیماری بدن استفاده می‌شود؛ در فنگشویی هم عناصر پنچ گانه تعادل زندگی را بر می‌گرداند، انرژی را متعادل کرده و خوشبختی را از آن انسان می‌کند. در این مقاله باید عناصر به صورتی باشند که بین انرژی ینگ و یین تعادل ایجاد شود. چون که کمبود یک عنصر چرخه زندگی را بهم می‌زند و مشکلات زیادی ایجاد خواهد کرد.

 

آموزش فنگ شویی عنصر آب

آب از جمله عناصر پنچ گانه است که بدون آن زندگی معنایی ندارد. آب عامل اصلی حیات است. آب نماد زمستان و آرامش و حرکت است و همین طور تعادل آن سبب شده تا افرادی که اراده قوی دارند موفق شوند. برای هر کسی اتفاق افتاده است که صدای آب و یا رودخانه را شنیده باشد. این صدا آرامش بخش خاصی دارد؛ عنصر آب که لازمه حیات است آرامش بخش می‌باشد.

آموزش فنگ شویی عنصر چوب

چوب عامل رشد و گسترش است. چوب باعث ایجاد شادی و ایجاد حس برونگرایی است. رنگ سبز برگ درختان ایجاد کننده شادی است. اگر در زندگی خودتان چوب زیاد استفاده کنید آینده نگری شما نسبت به سایرین بیشتر است.

 

آموزش فنگ شویی عنصر آتش

آتش عنصری به رنگ قرمز، نارنجی و صورتی است که حس دلسوزی و همدردی دارد. کسانی که این عنصر در زندگی آن‌ها بیشتر است دلسوز و شجاع تر هستند. آتش مخصوص فصل تابستان است در درون آن انرژی، شور و شوق و احساسات وجود دارد. شکل آتش نوک تیز و مثلثی است و وسایل مثل شمع، شومینه و گاز نماد آتش هستند.

 

آموزش فنگ شویی عنصر خاک

زمین خودش در فنگ شویی نقش زیادی دارد. عنصر کرم رنگ، زرد و قهوه ای ما مربوط به زمین است. خاک برای بیشتر کردن عشق و انرژی در افراد به شمار می‌رود. ضمنا عنصر خاک به روابط عاشقانه فرد با کسان دیگر بستگی دارد. اگر چند گوی کریستال را قسمت‌های شمال شرقی و جنوب غربی منزلتان قرار دهید؛ انرژی این عنصر را در زندگی تان بیشتر خواهد کرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *