پکیچ ویژه تفاوت زنان و مردان با تخفیف ویژه ...
0

آموزش فنگ‌شویی و چند نکته درباره آن

تاریخچه‌ی بسیار کهن چین در  آموزش فنگ‌‌شویی به ما نشان می‌دهد که تا چه حد کسب انرژی خوب برای انسان‌ها از دیرباز مهم و با اهمیت بوده‌است وشما هم از این طریق می‌توانید با استفاده  از باورها و نکات خاص قدیمی که با روش‌های جدید نیز اضافه شده است یک نیروی فوق‌العاده‌ای را در موقعیت‌ها و مکان‌های مختلف به وجود آورید.

 

نقاط مرکزی در فضا با آموزش فنگ‌شویی

شما برای دکوراسیون داخلی زمانی می‌توانید انعکاس انرژی را به وفور ببینید که نقاط مرکزی که قدرت بیشتری دارند را شناسایی نمایید چراکه مکان؛ هرکدام از ماهیت خاصی به وجود آمده است که می‌تواند یک انرژی خاص و طبیعی را چه به‌صورت مثبت و چه به‌صورت منفی به بیرون انتقال دهد اما دانستن این نکته که شما آن مرکز را به‌خوبی بشناسید نکته بسیار حائز اهمیت می‌باشد و مانند موقعیتی که آینه در آن قرار دارد که اصولا گفته شده است در روه‌بروی ورودی منزل آینه را قرار ندهید، زیرا باعث انعکاس انرژی‌های بیرونی می‌شود پس به نقاط مختلف مکان مورد نظر خود همیشه دقت نظر بالاییداشته باشید تا از وجود هر‌گونه انرژی مثبت غافل نباشید.

 

اصلاحات اساسی در فضا با آموزش فنگ‌شویی

از نظر فیزیکی محیط ما شرایطی را دارا است که به‌راحتی می‌توان هر چیزی را از آن کم و یا زیاد کرد که بدین‌شکل اصلاحاتی نیز صورت می‌گیرد و ترکیب‌بندی بعضی رنگ‌ها در موقعیت‌های خاص باعث وجود انرژی مثبت می‌گردد و این‌گونه است که شما یک اصلاح خوب را انجام داده‌اید و برای بهبود وضعیت زندگی بسیاری از ما نمی‌توانیم به مکان‌هایی نقل مکان کنیم که شاید شرایط فیزیکی بهتری داشته باشند اما این اختیار را داریم که با در دست داشتن داشته‌های خودمان به‌گونه‌ای عمل کنیم که بتوانیم تغییرات جزئی اما روبه بهبودی را انجام دهیم.

 

 بهره‌برداری درست از فضا با آموزش فنگ‌شویی

با خبر بودن از ماهیت انرژی که در فضای ما در گردش است باعث می‌شود که به‌راحتی بتوانیم ترکیب خوبی را در موقعیت‌های مختلف ترسیم کنیم و بهترین بهره‌برداری را در اطراف محل زندگی خود و یا محل کار داشته باشیم و توجه به‌این نکته که انرژی‌های ناپاک و مخرب تا چه حد می‌تواند اثرات وحشتناکی بر زندگی ما داشته باشد ما را بیشتر به سمت کسب انرژی‌های مثبت رهنمون می‌کند و هنر آموزش فنگ‌شویی در این است که همه‌چیز را مهم می‌داند زیرا آسودگی و آرامش شما در پس همه چیز سپری می‌شود که از جمله آن اتاق‌های مورد نظر در مکان می‌باشد به‌گونه‌ای که آنالیز هر کدام از اتا‌ق‌ها و طراحی داخلی آن‌ها نیز تاثیر بسیار زیادی بر گردش انرژی درون محل نیز دارد.

تقاطع اتاق

چراکه فعالیت‌های متفاوتی را در هر کدام از اتاق‌ها می‌توان انجام داد و بالاخره تمام اتاق‌ها  در فضا به یک مسئله‌ی مشترک می‌رسد و باید بدانید سقف اتاق‌ها باید به گونه‌ای باشد که شما آن را کاملاً تیز مشاهده نکنید زیرا سقف نیز تاثیر بسیار زیادی در ترکیب‌بندی اصلی طراحی داخلی نیز دارد و چارچوب را با خطوط مختلف ذهنی همراه می‌کند ,حتی تقاطعی که در چهارچوب درب اتاق وجود دارد باید بهترین حالت ممکن را برای حفاظت از کل ماهیت در نظر بگیرد و بدین‌شکل است که خروج نگرانی و استرس را به‌راحتی می‌توانید از اتاق مشاهده کنید.

 

انرژی در درب اتاق

در آموزش فنگ‌شویی به درب اتاق تاکید دارند. درب‌ها در انواع مختلفی وجود دارند از قبیل: درب‌های شیشه‌ای، درب‌های چوبی و درب‌هایی که دو لنگه دارند که هرکدام در نحوه‌ی باز و بسته شدن انرژِی خاصی را به وجود می‌آورند و یک‌گونه جایگاه خاصی را در مابین اتاق و قسمت جدا شونده دیگر برعهده دارند که اصولاً در دکوراسیون داخلی به وسیله‌ی اصول فنگ‌شویی نیز به این موارد نیز اهمیت ویژه‌ای داده می‌شود. که تمامی این نکتا در بسته آموزش فنگ شویی به شما تدریس می‌شود. در واقع شما با فنگ شویی می توانید به خوبی در زندگی خودتان تغییرات مثبت ایجاد کنید. حتی شما با خرید عطر و ادکلن هم می توانید انرژی زیادی ایجاد کنید اگر مطابق با اصول فنگشویی پیش بروید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *