ثبت نام بزرگترین دوره فنگشویی ، 12 جلسه ویژه فنگ شویی در دکوراسیون منزل و محیط کار با تخفیف ویژه و قیمت استثنایی
0

فنگ شویی – شناخت 6 نماد آن

فنگ شویی شناخت نمادها در آن

فنگ شویی یکی از اصول کاربردی است که به شما کمک می‌کند تا به موفقیت برسید همان‌طور که می‌دانید چین کشوری کهن و باستانی است چین تاریخچه بسیار قوی دارد در گذشته بسیاری از فلاسفه و فلسفه‌ها در چین شو پیدا می‌کردند و همه افراد برای این‌که زندگی بهتری داشته باشند از آن‌ها استفاده می‌کردند چین پرجمعیت‌ترین کشور جهان و همین‌طور با فرهنگی غنی و گذشته‌ای عمیق فلسفه‌های زیادی دارد که امروزه در سرتاسر جهان گسترش پیدا کردند و راه و روش‌هایی به مردم نشان می‌دهند که با استفاده از آن‌ها می‌تواند موفق باشد در ادامه می‌خواهیم نگاهی به فیلم شویی داشته باشید فنگ شویی یکی از فلسفه‌های پرکاربرد چین است که روزبه‌روز در بین مردم اهمیت بیشتری پیدا می‌کند چراکه متدها و اصول هایی که آن دارد اگر در زندگی هر فردی اجرا شود به او کمک می‌کند تا موفقیت‌آمیزتر عمل کند و بتواند موفق شود فینچ کوین نه‌تنها در یک بخش خاصی تاکید داشته باشد چراکه متأسفانه برخی از فلسفه‌ها وجود دارند هرچند که بسیار قوی و غنی هستند اما در یک بخشی از زندگی فرد تاثیر دارند درصورتی‌که فنگ شویی بر خلاف آن‌ها روی تمام جنبه‌های زندگی فرد تاثیر می‌گذارد و به او کمک می‌کند تا در حل لحاظ که بخواهد یکسری نتایج متفاوت از گذشته‌اش بگیرد.

 

 

نمادها در فنگ شویی

فنگ شویی یکسری اصول و روش و متد دارد و همین‌طور از اجزا و ابزارهای خاصی استفاده می‌کند که در ادامه به آن‌ها اشاره خواهیم کرد یک سری چیزها در فنگ شویی وجود دارد که هر کدام نماد یک مسئله خاصی هستند اگر در مورد فیلم جویی تحقیق و گریز کوچکی کرده باشید می‌بینید که بیشتر در کتاب‌های فین شویی و متدهای آن سفارش می‌شود که از اشیاء نوک‌تیز استفاده نکنید از اشیای گرد استفاده کنید تا انرژی را منعکس کند و به شما کمک کند تا انرژی را در زندگی‌تان به حالت تعادل دربیارید به‌همین دلیل یک سری چیزها در فین چون نماد یک مورد خاصی هستند که اگر می‌خواهید آن‌ها را بشناسید و در زندگی محل کار استفاده کنید در ادامه با ما بیایید.

 

کاربرد نمادها در فنگشویی

 

پیش از آن که بخواهیم نمادها در فنگشویی را به شما معرفی کنیم باید اول کاربردهای آن را بدانید؛

  • استفاده از نمادهای فنگ شویی باید با توجه به اصول و قوانین آن باشد نه فقط ظاهر
  • نمادهای فنگ شویی قدرت ماورایی ندارند و تنها با نمادی برای مفهوم درست هستند.
  • پیش از آن که از نمادهای فنگ شویی استفاده کنید باید پاکسازی انجام دهید.
  • فنگ شویی نمی‌تواند همه چیز را اصلاح کند باید شما ابتدا درون خودتان را اصلاح کنید.

 

آب و نمک درمانی فنگ شویی

 

در فنگشویی برای آب و نماد درمانی مقداری نمک دریایی را در ظرف شیشه ای بریزید و روی آن آب بریزید و پس از آن، ظرف تان را در جایی بزارید که جابه جا نشود. و همین طور زیر آن یک بشقاب بزارید. این کار برای این است که روی نمک 6 عدد سکه آی چینگ بزارید که بخش یانگ آن بالا باشد و سپس آب بریزید.

 

سکه آی چینگ

سکه آی چینگ که فلزی است نمادی در فنگشویی برای گردش و افزایش سرعت به انرژی و برکت است. این سکه‌ها خرد دارند و نماد آسمان و نماد زمین هستند که طبق اصول فنگشویی سبب شده تا انرژی، امنیت، برکت و موفقیت وارد زندگی شما شود.

 

شیر معبد

شیر معبد اگر درباره فنگ شویی تحقیق کرده باشید؛ حتما آن را دیده اید. یکی از اسوطوره‌های قوی در فلسفه چین است که دارای محافظی می‌باشد و همین طور از بدنی شبیه شیر و سری شبیه با اژدها تشکیل شده است که تقویت چی مثبت یا انرژی مثبت را به همراه دارد و انرژی منفی را هم کم می‌کند.

 

پاگودا ونچانگ

همچنین یکی دیگر از مفاهیم در فنگشویی و نمادی در آن  پاگودا ونچانگ است که ون یعنی دانش و چانگ یعنی موفقیت که زمانی که با هم ترکیب شوند معنی دانش عمیق را خواهند داد. پاگودا عموما برج‌های بلند و مرتفع هستند که نیایشگاهی برای تاتوئیسم می‌باشند.

 

مجسمه کیلین

مجسمه کیلین مشابه با حیوانی مرکب از سر اژدها، شاخ گوزن، سم اسب، دم گاو، پیشانی گرگ است که نماد خوشبختی، فراوانی و فرزند است. کیلین خودش باهوش، مهربان، شجاع و سر زنده است و همین طور از ورود انرژی شر و منفی ممانعت می کند. فنگشویی پیشنهاد می‌کند که آن را روی کنسول، قفسه کتاب و… بگذارید تا از خواب بد جلوگیری کند.

 

اژدر لاک پشت

آژدر لاک پشت از دیگر نماد در فنگشویی است که سرش اژدها و بدنش لاک پشت است که یک سکه در داخل دهانش دارد و یک لاک پشت کوچک هم در پشت آن است که در فنگ شویی از آن برای افزایش انرژی چی استفاده می کنند. در فنگشویی این اژدها به عنوان مقدس ترین سنبل ثروت استفاده می شود که نشان دهنده افتخارات، قدرت مادی و موفقیت در کار است و لاک پشت آن هم نمادی برای فرزندان سالم و خوشحال است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *