پکیچ ویژه تفاوت زنان و مردان با تخفیف ویژه ...
0

باگوا چیست

باگوا چیست

باگوا یکی از تکنیک های اصلی و اساسی علم فنگشویی است؛ نقشه باگوا یک نمودار نقشه برداری می باشد که برای تعیین کردن بخشی از یک خانه و یک محل و یا حتی یک جنبه از زندگی مورد استفاده قرار می گیرد در این مقاله قصد داریم نکاتی درباره باگوا بیان کنیم پس با تخصصی ترین سایت فنگشویی رئیسی کو همراه باشید.

 

نقشه باگوا Bagua

 

در فنگ شویی متدهای زیادی وحود دارند؛ اما باگوا یک چیز دیگری است اگر شما این متد و نقشه را در فنگشویی یاد بگیرید؛ خیلی از مسائل و مشکلات تان با وارد کردن انرژی های مثبت به زندگی حل خواهد شد. در واقع نقشه باگوا برای بررسی و ارزیابی عواملی مانند پول، عشق، سلامتی و روابط مورد استفاده قرار می گیرد. در واقع باگوا به شما کسانی که به دنبال یادگیری مفاهیم فنگشویی هستید کمک می کند تا بتوانید انرژی را برنامه ریزی کنید که به زندگی تان وارد شود.

 

مفهوم باگوا

تعریف اصلی باگوا در زبان چینی به معنی هشت جهت است؛ فنگشویی نقشه باگوا هشت ضلعی می باشد که دارای هشت ناحیه است که همراه با یک جهت زمین مرکزی می باشد که در مجموع نه قسمت برای جنبه های مختلف زندگی حیاتی است. خود مربع باگوا یک مربعی است که 3*3 می باشد و دارای 9 حانه است و از هر طرف اعداد آن به عدد 15 می رسد. فلسفه حساب کردن عدد کوا نامبر که احتمالا نام آن را در فنگ شویی خیلی شنیده اید هم بر همین اساس است.

 

چگونه از نقشه با گوا استفاده کنیم؟

برای استفاده از باگوا سه مرحله ساده وجود دارد که به شما کمک می کند این مراحل عبارتند از:

  • زمانی که شما جلوی خانه خود می ایستید به خانه تان نگاه کرده و نقشه باگوا را از درب ورودی طرح کنید.
  • برنامه مرحله اول این است که همه نقشه ها مثل گاراژ، حیاط و پشت بام رسم کرده و طرح طبقه از سطح خانه تان را بکشید.
  • نقشه را به 9 منطقه تقسیم کنید که به صورت مساوی باشند، بعد تعیین کنید که آن اتاق در داخل نقشه قرار دارد در این صورت 9 منطقه مشخص است.

 

 

 

ترسیم کامل نقشه باگوا

مواردی که اعلام شد برای ترسیم اولیه باگوا است؛ نقشه پیچیده آن در دوره های آموزش فنگشویی به صورت کاملا اختصاصی آموزش داده می شود و شما با شرکت در این دوره ها می توانید به خوبی آن ها را یاد بگیرید.

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *