ثبت نام بزرگترین دوره فنگشویی ، 12 جلسه ویژه فنگ شویی در دکوراسیون منزل و محیط کار با تخفیف ویژه و قیمت استثنایی
0

کوچینگ و چند نکته که باید از آن یاد بگیریم

از اشتباه درس بگیرید

به‌همین‌خاطر با توجه به دیدگاه کوچینگ باید حتی با نوع شکست خود و اشتباهی که رخ می‌دهد به‌صورت کاملاً اصولی و منطقی برخورد کنید چرا که اشتباهات در زندگی وجود دارند و باعث کسب تجربه برای موارد بعدی می‌شوند. دکوراسیون داخلی همیشه با انسجام و نظم‌دهی خاصی در موقعیت‌شناسی تمام زوایای محیط کار خود را به نمایش می‌گذارد و هنگامی که شما بتوانید نقاط قوت و مهم هر موقعیتی را بشناسید این گونه به تبحر و مهارت خود نیز اشاره کرده‌اید.

 

مدیریت بحران

در برخی شرایط ممکن است که اصول، قواعد و تکنیک‌های مورد نظر شما در طراحی داخلی آن‌گونه که می‌خواهید انجام نپذیرد در این شرایط شما اگر بخواهید بر طبق عملکرد کوچینگ رفتار کنید باید مدیریت بحران را در نظر بگیرید. بدین‌ترتیب‌که رهبری و روبه‌راه کردن مواردی که باعث تنش ووجود استرس در موقعیت‌های خاصی در کار می‌شود که به آن هیچ علاقه‌ای نداریم به هر دلیل نباید شما را از مسیر اصلی طراحی خود و تمرکز ذهنی دور نماید و شما به واسطه‌ی همین مدیریت بحران باید موقعیت را سنجیده و با مهارتی خاص و حفظ آرامش و خونسردی  بالا از آن عبور کنید.

 

کنترل هوش هیجانی

اگر بخواهید که جذابیت و رضایت بهتری از نوع دکوراسیون خود داشته باشید بهتر است هوش هیجانی خود را در کار نیز کنترل نمایید چرا که این‌گونه باعث خواهید شد رضایت بیشتری از عملکرد خود داشته و با انگیزه و رغبت بالاتری به کار خود ادامه دهید و همان‌گونه که می‌دانید طراحی داخلی بر پایه‌ی انگیزه، علاقه و استعداد استوار می‌باشد و اصولاً افرادی که با علاقه‌ی بیشتری به چیدمان فضا مشغول می‌شوند نتیجه‌ی بهتری را در پایان کار به‌دست می‌آورند.

 

رشد فردی

و این پیشرفت آن‌قدر ارزشمند است که باعث توسعه‌ی کاری بیشتر برای آن‌ها می‌گردد و همین ارتقاء باعث یک نوع رشد برای طراحی‌های داخلی بعدی آن‌ها به حساب می‌آیند؛ چرا که رشد فردی افراد همیشه با تجربه‌ها و مهارت‌های خاصی همراه است که به خاطر کوچینگ  باعث می‌شود انسان تمرکز و قدرت تصمیم‌گیری بالایی پیدا کنند و فرصت‌های بسیاری برای خود پدید آورد. بدین ترتیب زمینه را برای رشد فردی افراد در بسیاری از کارها برای آن‌ها ایجاد می‌کند و الگوهایی که در دکوراسیون داخلی استفاده می‌شود باید همراه با تعامل باشد چرا که این‌گونه روند بهبودی بیشتری را در فضا مشاهده خواهید کرد. بدین‌سبب که می‌دانید افراط و تفریط از جمله کارهایی است که به‌شدت در دکوراسیون داخلی ممنوع شده است و با در نظر گرفتن تعامل و تعادل در کنار یک‌دیگر محیطی جالب و انگیزه‌بخش همراه با آرامش ایجاد خواهد شد که با استفاده از توانمندی‌های افراد به وجود آمده است.

 

تغییر اصولی

توجه داشته باشید که عموماً کوچینگ برای تغییر هر چیزی به صورت صحیح مورد توجه می‌باشد و در دکوراسیون داخلی این تغییر از ستون‌‌های محکمی باید تشکیل شده باشد تا با عملکرد و ساختار منسجم‌تری به‌تواند فضای دلنشین‌تر و جذاب‌تری را بهبود ببخشد و با استفاده از مهارت‌های خاص سبک‌های عالی را به‌عرصه‌ی ظهور بکشاند.

عموماً بهتر است بدانید افرادی که طراحی داخلی را با اصول و قواعد کوچینگ انجام می‌دهند بدون شک فضای عالی‌تری را برای افراد ایجاد می‌نمایند که از مهارت‌های شخصیتی و تجربی نیز این فضا را بدون بهره نمیگذارند.

بهره‌وری بیشتر

هرکاری اگر با تکیه به روش‌ها،هدف‌ها و تکنیک ‌های خاصی رو‌به‌جلو حرکت کند بدون‌هیچ‌شکی از بازدهی بیشتر و نتیجه‌بخش تری برخوردار خواهد بود که بدین ترتیب اهمیت کوچینگ ر دکوراسیون بخاطر ساختار هدایتی آن مورد توجه می‌باشد و این توانایی را دارد که فضا را با بهبود بهتر روحی، روانی و سطحی خوبی همراه سازد که افراد بدانند هرکاری اگر از اصول خاصی تبعیت کند این قدرت را دارد، ابعاد بهتر و جدیدتری را نیز ارائه دهد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *