ثبت نام بزرگترین دوره فنگشویی ، 12 جلسه ویژه فنگ شویی در دکوراسیون منزل و محیط کار با تخفیف ویژه و قیمت استثنایی
0

کوچینگ و نکات جادویی آن

کوچینگ و نکات جادویی آن

اگر درباره موفقیت سرچ کرده باشید با چند کلمه حتما مواجه می شوید؛ کوچینگ، مشاوره کسب و کار، مشاور و ….. کوچینگ نسبت به سایر کلمه ها خیلی اهمیت بیشتری پیدا کرده است. اما خیلی از افراد تنها نام کوچینگ و کوچ را می دانند و آن را با مفهوم کارهایی دیگری مثل مشاوره و راهنمایی و… اشتباه می گیرند در صورتی که باهم خیلی تفاوت دارند. در این مقاله یک سری نکات جادویی درباره کوچینگ به شما می گوییم حتما با وبلاگ رئیسی کو همراه باشید تا این مفاهیم را یاد بگیرید.  

کوچینگ اصلا چیست؟

کوچینگ به تنهایی به چه چیزی معنی می دهد؛ ایا مشاوره است، ایا ارائه برنامه است؟ داشتن کوچ چه کمکی به شما می کند و خود کوچ چه کاری انجام می دهد؟ کوچ به معنی مربی معمولا بیان می شود با مشاور و راهنما و … تفاوت دارد. کوچ فردی با تجربه و تحصیل کرده است که به شما کمک می کند تا چگونه بتواند بهتر و راحت این برنامه موفقیت در هر کاری را طی کند. کوچ به یک رشته خاص، فرد خاص و شرایط خاص ربطی ندارد. هر کسی می تواند برای خودش یک کوچ داشته باشد و مهم نیست چه کاری دارد. کوچ مشاوره نمی دهد برنامه نمی دهد و در اصل یک همراه کنند برای فرد است که در زمان های ناامیدی، خستگی و گیر کردن توی یه کاری برایش یک همراه باشد. کوچینگ در واقع یک سری کارها و برنامه ها را انجام می دهد تا بتواند به فرد کمک کند.  

کوچینگ و منتورینگ

خیلی از افراد در زمانی که به دنبال موفقیت هستند این دو را با هم اشتباه می گیرند. کوچینگ و منتورینگ با هم دیگر متفاوت هستند؛ هر چند این دو تا باهم مشابه هستند. منتورینگ در واقع راهنمایی است که با کمک کردن به فرد سرعت یادگیری آن ها را بیشتر می کند. در کسب و کارهای بزرگ یک سری افراد را به عنوان منتور منصوب می کنند که جزء کارکنان شرکت نیستند و در هر حوزه ای تخصص دارند و سبب می شوند تا پیشرفت شغلی داشته باشند.  

آشنایی کوچ

کوچ ها یکی از جمله افرادی هستند که به شما کمک می کنند که به آگاهی و مسائلی دست پیدا کنید تا بتوانید به راهکارهای خوبی برسید. گوش دادن، پرسیدن، سوالات موثر و قدرت بالا از جمله کارهایی هستند که کوچ برای شما انجام می دهد.  

مفهوم اصلی کوچینگ

مفهوم اصلی کوچینگ به این صورت بیان می شود به یادگیری کمک می کند تا به  کارایی برسید. کوچینگ در راه همراهی است که فرصت ها را برای پیشرفت فرد اماده می کند و به حل مسائل زندگی کمک می کند درواقه کوچینگ از جنبه هایی فرد را می بینید که خودش نبیند.

40 روز تا کامیابی دوره اول

600,000 تومان 99,000 تومان
1500

40 روز تا کامیابی دوره دوم

800,000 تومان 700,000 تومان
13:20ساعت
1000

وبینار پولسازی

660,000 تومان 500,000 تومان
04:54ساعت
244

فول پکیج طلایی توسعه فردی

5,600,000 تومان 3,500,000 تومان
32:00ساعت
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *