ثبت نام بزرگترین دوره فنگشویی ، 12 جلسه ویژه فنگ شویی در دکوراسیون منزل و محیط کار با تخفیف ویژه و قیمت استثنایی
0

کوچینگ دکوراسیون

 کوچینگ دکوراسیون

اگر در حوزه موفقیت کار و یا تحقیق کرده باشید با کلمه کوچینگ بسیار آشنا شده‌اید. خیلی از افراد کوچینگ را با مشاوره یکی می‌دانند در صورتی که این دو با هم فرق دارد. کوچینگ به فرآیندی گفته می‌شود که فرد کمک می‌شود تا به اهداف خود به راحت ترین شکل ممکن دست پیدا کند. کوچینگ با مشاوره فرق دارد و سبب شده راه را از بی راهه تشخیص دهد.

 

کوچ کیست

کوچ به مربی گفته می‌شود که در مسیر راه در کنار مراجعه کننده خود قرار می‌گیرد و به او کمک می‌کند و روش‌ها و مسیرها را نشان می‌دهد. کوچ تفاوتی که با سایر افراد دارد این است که چیزی را اموزش نمی‌دهد بلکه در مسیر به فرد کمک می‌کند تا آرامش خود را حفظ کند. کوچ بیشتر نقش گوش دهنده و درک کننده را در مسیر دارد. وجود یک کوچ سبب شده تا فرد دلگرمی بیشتری داشته باشد و بتواند به خوبی راه را برود.

 

کوچینگ دکوراسیون

دکوراسیون رشته ای است که هم در آن خلاقیت زیادی وجود دارد و هم هر روز اطلاعات در آن جدید می‌شود. از طرفی در دکوراسیون رقابت بسیار زیاد است و روز به روز به علاقه مندان این رشته افزوده می‌شود. از این رو نیاز به کوچ هر روز اهمیت بیشتری پیدا می‌کند.

کسانی که می‌خواهند در رشته دکوراسیون داخلی موفقیت آمیز تر عمل کنند و مسیر   را سریعتر بروند به سراغ داشتن کوچ می‌روند. کوچ برای یک طراح دکوراسیون مانند این ضرب المثل معروف است که می‌گویید: اگر قصد دارید یک نفر را موفق کنید به او ماهیگیری یاد دهید تا گرفتن ماهی. کوچ در دکوراسیون هم همین کار را برای شما می‌کند. به شما کمک می‌کند تا پیچ و خم راه را بشناسد. به عبارتی دیگر کوچ سبب شده تا فرد احساس کند یک حامی برای رسیدن به شخصیت خودش دارد. کوچینگ سبب شده تا خود آگاهی و قدرت تصمیم گیری در فرد بیشتر شود؛ البته لازم به ذکر است کوچ معمولا آموزش نمی‌‌دهد و تنها راهنمایی و حمایت می‌کند.

 

چگونه در دکوراسیون کوچ مناسب انتخاب کنیم؟

برای این که در رشته دکوراسیون بتوانید موفقیت آمیز عمل کنید، باید فردی که برای خودتان انتخاب می‌کند هم ویژگی‌های یک کوچ را داشته باشد. او باید تجربه کافی در کار دکوراسیون داشته باشد، پروژه‌های زیادی انجام داده باشد، با افراد زیادی برخورد کرده باشد و همین طور از نظر مالی و پولسازی در جایگاه خوبی باشد. اگر یک کوچ همه این ویژگی‌ها را در کنار هم داشته باشد شما را به موفقیت می‌رساند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *