ثبت نام بزرگترین دوره فنگشویی ، 12 جلسه ویژه فنگ شویی در دکوراسیون منزل و محیط کار با تخفیف ویژه و قیمت استثنایی
0

کلاس فنگ شویی – چند نکته طلایی برای یادگیری بهتر آن

فنگ شویی یکی از فلسفه قدیم چینی است که در آن به استفاده درست از انرژی یا همان چی می‌پردازد. فنگ شویی به افراد کمک می‌کند تا با به کارگیری از تکنیک‌های متفاوت، موفقیت و ثروت را جذب خودتان کنید. خیلی از افراد که تشنه موفقیت هستند به سراغ آموزش و کلاس فنگ شویی می‌روند؛ چون که فنگ شویی راه رسیدن به اهداف را راحت تر می‌کند. در این مقاله به شما چند تکنیک برای یادگیری بهتر فنگ شویی می‌کنیم پس با ما همراه شوید. ( وب سایت رئیسی کو، مرکز آموزش دوره‌های فنگ شویی برای ذهن، ثروت و آرامش درونی)

 

 

درک مفهوم اصلی فنگ شویی

بسیاری از افراد به دنبال تکنیک هستند، آن‌ها موفقیت را مستلزم استفاده از روش‌های عجیب و غریب می‌دانند؛ در صورتی که فهمیدن اصل و درک کردن مفهوم فنگ شویی در تمام جنبه‌ها و در هر کاری که می‌خواهید انجام دهید قابل به کار بردن است. در صورتی که اگر شما تنها از روش خاص در جای خاص استفاده کنید شاید بعدها نتوانید در جاهای دیگر آن را به کار ببرید. مفهوم اصلی فنگ شویی با استفاده از 5 عنصر فلز، آب، باد، خاک و آتش است.

 

فنگ شویی و فلز

عنصر فلز در فنگ شویی سبب شده تا افکار روشن باشند. برای این که افکارتان به سمت روشنایی برود، به وسایل اطرافتان باید توجه کنید، باید آن‌هایی را در کنارتان قرار دهید که سفید یا خاکستری باشند. همچنین وسایلی که شکل گرد دارند را در دکور خانه تان استفاده کنید که جنس شان فلز باشد.

 

چوب و فنگ شویی

چوب هم در فنگشویی معنا و مفهوم خاصی دارد. در این علم پیشنهاد می‌شود که از چوب استفاده کنید تا بتوانید سلامتی، رشد، انرژی و سربلندی را در کارتان قرار دهید. عنصر چوب نشان دهند فراوانی و وفور است. وسایلی که اشکال مستطیل دارند با این عنصر هم خوان هستند.

 

نقش عنصر آتش در فنگ شویی

آتش نشان دهنده انرژی است و در فنگشویی منبع بزرگی می‌باشد. آتش می‌تواند در مسیر کاری تان کمک تان کند تا به خوبی انجام شوند. عنصر آتش با رنگ‌هایی شامل زرد، قرمز، نارنجی و حتی صورتی نمایش داده می‌شود و اشکال مثلثی شکل مخصوص آن هستند.

 

آب و فنگ شویی

آب که عنصر تشکیل دهنده جهان هستی است. آب نماد پاکی و زلالی و در فنگ شویی عامل اصلی رسیدن به خوشبختی می‌باشد. آب نماد روشنایی است که در آن خطوط موج دار و رنگ آب و سفید نماد آن می‌باشند.

 

کلاس فنگ شویی

این که فراگیران یک دوره تا چه اندازه با مفاهیم اصلی آن آشنا می‌شوند و تا چه اندازه می‌توانند در آن موفق شوند به نحوه تدریس مربی و کلاس فنگ شویی هم ارتباط زیادی دارد. آموزش فنگ شویی مهشید رئیسی پس از سال‌ها تحقیق و بررسی ایجاد شده و همین طور در آن نکاتی نه تنها درباره دکوراسیون بلکه درباره زندگی کاری و شخصی هم ارائه می‌شود.

 

دوره آموزش فنگ شویی

بسته آموزش فنگ شویی محصولی است که شما در آن با پاکسازی، محسابه عدد کوانامبر، مربع جادویی، پاکوا هشت گانه و همین طور رنگ شناسی آشنا می‌شوید. این دوره آموزشی با بالاترین کیفیت فیلمبرداری تهیه شده و شما در هر زمان می‌توانید به فایل‌های آن دسترسی داشته باشید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *