ثبت نام بزرگترین دوره فنگشویی ، 12 جلسه ویژه فنگ شویی در دکوراسیون منزل و محیط کار با تخفیف ویژه و قیمت استثنایی
0

چگونه با فنگ شویی زندگی خوبی داشته باشیم؟

چگونه با فنگ شویی زندگی خوبی داشته باشیم؟

فنگ شویی یکی از ارکان های اصلی فلسفه قدیم چین باستان است؛ فنگشویی به عوامل موثری در زندگی اشاره می کند که اگر بتوانیم آن ها را در زندگی به کار ببریم؛ تاثیرات زیادی در آن خواهیم دید. اگر بخواهید یک خواب راحت داشته باشید؛ اگر بخواهید ثروت و درآمد خود را زیاد کنید و سلامتی خود را بهبود ببخشید، فنگ شویی کمک حال شما خواهد بود. فنگشویی به شما یاد می دهد تا چگونه بتوانید انرژی های اطرافتان را کنترل و مدیریت کنید و انرژی منفی را خارج کرده و انرژی دیگر را وارد کنید.

 

آشنایی با فنگ شویی

فلسفه فنگ شویی بنیاینش این است که انرژی چی که برای حیات، سلامتی، موفقیت و زیبایی است را در زندگی بیشتر کند. اجرای فنگشویی در خانه و محل کسب و کار شاید نخست کم باشد؛ اما اگر به مرور زمان کم کم اجرا کنید؛ نتایجی خوبی به دست خواهید آورد و با حال و هوای فنگ شویی آشنا می شوید. خانه بخش های مختلفی دارند یکی از آن ها خانه است؛ از این رو باید دکور آن طوری باشد که آرامش بخش باشد.

 

اول اصل در فنگ شویی

فنگشویی به منظم و مرتب بودن اهمیت زیادی می دهد؛ این فسلفه با درهم برهم شدن وسایل مخالفت زیادی دارد؛ از ظرف و ظروف شکسته بدش می آید. باید انرژی خودش را هماهنگ کند؛ از این رو به مرتب و منظم بودن وسایل نیاز دارد. وسایل کهنه، شکسته، قاب شکسته و لباس های رنگ و رو رفته در دنیای فنگشویی جایی ندارند.

 

اشیا نوک تی در فنگ شویی

در علم فنگشویی استفاده از هر وسیله ای یک جا و مکانی دارد. در این فلسفه وسایل نوک تیز و شکسته جایی ندارد. از این رو بخواهید اصول فنگ شویی را در زندگی ایجاد کنید باید به سراغ لوازم گرد بروید تا بتوانید انرژی را هماهنگ کنید.

 

فنگشویی را یاد بگیرید

حتی اگر بهترین طراح و دیزاینر دکوراسیون را استخدام کنید بازهم خودتان نیاز به فنگشویی دارید؛ اگر می خواهید در فنگ شویی همه فن حریف شوید؛ باید در دوره های آموزش فنگشویی شرکت کنید. در این اموزش فنگ شویی مجازی هر مسئله ای که شما نیاز دارید را یاد می گیرید؛ طوری که اگر تمرین و تکرار کنید دیگر نیازی ندارید تا از کسی دیگری کمک بگیرید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *