ثبت نام بزرگترین دوره فنگشویی ، 12 جلسه ویژه فنگ شویی در دکوراسیون منزل و محیط کار با تخفیف ویژه و قیمت استثنایی
0

چرا فنگ شویی؟

چرا فنگ شویی و دلایلی که باید آن را آموزش ببینید

زمانی که آموزش فنگ شویی را به افراد پیشنهاد می‌کنیم. سوالایی که می‌پرسند این است که چرا فنگ شویی؟ فنگشویی فلسفه ای است که امروزه طرفداران زیادی پیدا کرده است؛ چرا که در زندگی تاثیرات خیلی زیادی دارد. این مدل فنگشویی به شما کمک می‌کند تا زندگی بهتری داشته باشید، بهتر کار کنید، بهتر درآمد داشته باشید و بهتر بتوانید به زندگی تان ادامه دهید.

 

فنگ شویی نظم دهنده دکوراسیون

فنگ شویی به شما یاد می‌دهد تا چگونه از اسباب و اثاثیه منزل به خوبی بهره ببرید و همین طور بتوانید آن‌ها را درست و اصولی بچینید که هم در روح و روان شما تاثیر مثبت داشته باشد و هم در روح و روان افرادی که به آن وارد می‌شوند. در فنگ شویی استفاده از آیینه در محلی مثل اتاق خواب ممنوع است؛ چون که انرژی را خارج می‌کند. هر وسیله ای در فنگشویی یک سری استانداردهایی دارند که باید با استفاده از آن در جای مناسب شان قرار داده شوند.

 

فنگ شویی ایجاد ثروت

دلایلی هستند که سبب می‌شوند یک فرد ثروت مند شود در صورتی فرد دیگر به زندگی و شرایط عادی خودش ادامه دهد؛ اما بی شک یکی از عواملی که باعث می‌شود فردی ثروت مند شود، داشتن ذهن آرام و متمرکز است. فنگ شویی این کار را برای شما انجام می‌دهد. روی ذهن و روان شما تاثیر گذاشته و سبب شده تا بهتر بتوانید تصمیم گیری کنید و جنبه‌های مثبت را ببینید.

 

فنگ شویی اعداد

در فنگ شویی یک سری اعداد و ارقام وجود دارد که اگر بتوانید از آن‌ها درست استفاده کنید، شانس درب خانه تان را خواهد زد. فنگ شویی درباره هرچیزی و هر عددی یک فلسفه ای دارد. از این رو بهتر است که بتوانید اعداد را در آن بشناسید و از اعداد شانس استفاده کنید.

 

فنگ شویی و فیزیولوژی

فنگ شویی نه تنها روی ذهن بلکه روی بدن هم تاثیر دارد. زمانی که انرژی در بدن در حرکت نباشد، شما یا چاق می‌شوید یا لاغر. به عبارتی دیگر انرژی مانند یک عنصر اصلی است که در بدن جاری می‌گردد؛ اگر شما اصول فنگشویی را به درستی رعایت کنید، به خوبی می‌توانید انرژی را بدن تا حرکت دهید و بدن سالم و سلامتی داشته باشید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *